Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze to tutaj bo nie mam komu się wygadać nawet.
Co robić gdy czujesz się nikomu nie potrzebny?? Od miesiąca mieszkam sama. Niby mam znajomych, ale każde ma swoje życie, nie mam żadnej wolnej koleżanki, każda mieszka z chłopakiem już albo mężem, wiec się widujemy tylko 2-3 razy na miesiąc. Najgorsze uczucie wracać do domu, gdzie nikt na ciebie nie czeka. Nie masz komu się wygadać. Jak masz problem, to każdy ma cię w dupie, bo ma swoje życie. Wiem, ze można się rozwijać, zająć się sobą, hobby i td, ale mnie to nie ratuje zupełnie. Czuje straszna pustkę. Niby jestem ładna z wyglądu, gruba nie jestem, mam tez hobby i zainteresowania, ale nie potrafię sobie znaleźć kogoś. Jestem lvl 24. Nie wierze ze doprowadziłam siebie do czegoś takiego.

#samotnosc #depresja #zwiazki #rozowepaski #niebieskipasek i przyklejam #przegryw bo tak właśnie się czuje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 39
Czuje straszna pustkę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie czujesz. Nigdy jeszcze jej nie czułaś i prędko nie poczujesz.

mieszkam sama (...)nie potrafię sobie znaleźć kogoś. Jestem lvl 24


@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak masz cipę to chętni sami się przychodzą, tylko mówisz stale"nie". To jest te twoje "nie potrafię sobie kogoś znaleźć". Jak mamy to skomentować? Mamy ci polecić jakiegoś specjalistę od niedorozwoju umysłowego?
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam poczytać książki.Powoli się zaczyna robić jesień,dziś straszny dzień,szaro za oknem...
A tak naprawdę nie możesz pozwolić na to aby Twój umysł się nudził,nie możesz się za dużo nad tym zastanawiasz...jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak działa mózg polecam Daniel Goleman -FOCUS.
Pozdrawiam
Jak przeczytasz idź na miasto może jakis fajny Mirek Cię wyrwie :)