Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem i nie przypuszczałem, że zycie mi się tak potoczy. Chodzi o #zwiazki. Mam 24 lata. Rozstalem sie ze swoją #rozowypasek pół roku temu, jednak utrzymywaliśmy sporadyczny kontakt. Jakies 4 miesiace temu ona założyła #tinder i poznała kolesia, który strasznie namotał jej w głowie. Po prostu typ pobawił się nią a ona chociaz często jej to mowiłem nie potrafiła sobie go odpuścić i ciągle się łudziła, że z tego cos będzie. Koleś ją kopnął w tyłek miesiąc temu bo się znudził a teraz do rzeczy, czemu to pisze?
Zrozumiałem, że chce nadal z nią być. Nie potrafie jej sobie odpuścić bo nie znam nikogo innego takiego jak ona. Pomagałem jej przez ten czas, byłem troche koleżanką, której się mogła wyżalić, ale nadal ją kocham i nie chcę aby ktoś szczególnie takie nic nie warte coś jak tamta #!$%@? ją ranił. Problem jest własnie w tym, że ona cały czas ma go w głowie i cały czas o nim myśli a jak się spotykamy to zdarza jej się czesto o nim gadać. Strasznie mnie to denerwuje i nie wiem jak przekierować jej emocje na siebie?
Nie chciałbym nia manipulować, ale chciałbym aby jej uczucia z deka odżyły, bo wiem że nadal cos do mnie czuje, chociaż może sama to wypiera bo inaczej, nie mówiłaby mi tego wszystkiego i nie spotykałaby się ze mną. Co radzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania:
byłem w podobnej sytuacji. Tylko to ja zostawilem i wybralem ta co ma wieksze cycki a pozniej chcialem jednak wrocic do tej co to ja rzucilem.

Moja propozycja jest następująca:
-zablokuj jej numer
-usun jej numer
-wyjeb ja skad sie da
-zerwij kontakty

Następnie:
wyszoruj mokasyny, idz na disco, rwij lachony i przestan sie nad soba użalać.
Dwa razy sie do tej samej rzeki nie #!$%@? bo sie mozna utopic.