Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, duży problem. Mniej więcej 1.5 roku rozstalem się z różowym, od tamtej pory seks tylko z renata( ͡° ͜ʖ ͡°). Zacząłem spotykać się z fajna kobieta, wczoraj oglądaliśmy u niej film. Leżeliśmy przytuleni, trochę głaskanie i maskowania z mojej strony, różowa nie protestował wręcz przeciwnie. Niestety ale odkąd pamiętam zawsze byłem sprinterem. Tym razem skończyłem zanim zacząłem(tak spuściłem się jak byliśmy ubrani, w sumie wystarczyło przytulenie się do różowej). Później wiadomo nie miałem już ochoty na dalszą zabawę, zostawiłem różowa rozpalą. Pytanie do was #niebieskiepaski jak sobie poradzić z tym problemem? Są jakieś doraźne leki w aptece, co inne sposoby? Jak się teraz zachować wobec różowej? Dodam tylko że mam 25 lat więc chyba nie powinno już być takich sytuacji.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: wmawiaj sobie więcej tych kompleksów i innych pierdół, tego ci najbardziej potrzeba jprdl. Norma, tak bywa i twój wiek ma tu hui do znaczenia. Zamiast laskę zostawiać jak ciapciak, to trzeba było normalnie jej powiedzieć, a nie bawić się wmaczo od siedmiu boleści.
Nie bierz żadnych piguł bez pogadania z lekarzem, a i to wtedy, gdy się upewnisz, że tonie jednorazowy przypadek.