Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam problem z dziewczyną
Ostatnio znalazła ofertę lasy minutę, jakieś wczasy w Turcji, chcą jechać ekipą, no i wiadomo, zapytała mnie, czy jadę
Ja kategorycznie odmówiłem, bo nie lubię takiej hołoty, która jedzie na all inclusive i pije drineczki na basenie przy jakiejś wieśniackiej muzyce. Na wakacjach wolę coś zobaczyć, zwiedzić, nauczyć się czegoś nowego, no zrobić coś więcej niż robi banda debili nad basenem czy na plaży. Jak powiedziałem dziewczynie, że jest pusta tak samo, jak jej znajomi, to wykrzyczała, że ze mną tak zawsze i wcale się nie dziwi, że nie mam znajomych. Może i nie mam, ale przynajmniej nie muszę "obniżać lotów" i zadawać się z mało inteligentnym bydłem, które jak stado owiec pojedzie do jakiejś Turcji pić alkohol w hotelowym barze, byczyć się na plaży i cieszyć się jak głupi do sera. Jak może jej to nie przeszkadzać? Co zrobić? Nie chcę by jechała tam sama, bo ją ogłupią :/
#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 175
to, że ktoś lubi coś czego ty nie lubisz nie oznacza, że jest mniej inteligentny, tylko że preferuje inne formy spędzania wolnego czasu xD


@majkelwykopowicz Już #!$%@?ąc od tego konkretnego przypadku, można zauważyć tendencję (ale nie bezwzględną regułę), że pewne sposoby spędzania wolnego czasu są preferowane przez ludzi inteligentniejszych, a inne częściej przez matołkowatych. Nie można udawać, że tak nie jest.
Jak powiedziałem dziewczynie, że jest pusta tak samo, jak jej znajomi, to wykrzyczała, że ze mną tak zawsze i wcale się nie dziwi, że nie mam znajomych. Może i nie mam, ale przynajmniej nie muszę "obniżać lotów" i zadawać się z mało inteligentnym bydłem, które jak stado owiec pojedzie do jakiejś Turcji pić alkohol w hotelowym barze, byczyć się na plaży i cieszyć się jak głupi do sera.


@AnonimoweMirkoWyznania:
A ja