Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurcze, jak ja nie lubię takiej prywaty. Moja córka chodzi do przedszkola. I ostatnio Pani Dyrektor wymysliła, że jako że są nowe grupy to dzieciaki porobią sobie zdjecia żeby rodzice i one mieli na pamiątke. Jedno zdjecie grupowe+ samego dziecka w wersji cyfrowej i każdy rodzic składa sie na to po 30 zł. Jako, że sam zajmuję się fotografią i mam przenośne studio to powiedziałem żonie, że jak bedzie to żeby pogadała z dyrektorką i zrobię dzieciakom foty za darmo, przyjadę ze sprzętem i jeszcze mogę dać drukowane za free. Myślałem, że sie ucieszy bo zdjecia z poprzedniego roku były szczerze mówiąc kiepskie, niedoswietlone i nieostre na co inni rodzice też zwrocili uwagę.
Zaskoczyło mnie, bo dyrektorka naskoczyła na żonę, że oni mają swojego fotografa i nie bedzie kombinowała, wszystko już załatwione i prosze mi głowy nie zawracać!!!
No dobra, pomyślałem sobie, faktycznie może wygryzam kogoś z roboty, ktos chce zarobic a ja za darmo sie wciskam. W poniedziałek dostalismy zdjecia- kurde jakas masakra, koles w ogóle lampy nawet nie użył, dziecko na tle jakiejś sciany ustawione, ogolnie mojej córce lepszy kadr wyjdzie jak sie bawi telefonem. Wchodze w EXIF zdjęcia a tam zrobione telefonem samsung galaxy s9 ()
Mówie sobie spoko, przyszedł koleś, pocykał foty telefonem i wziął za to kase, nie wiem ile w przedszkolu dzieci ale nawet jak 50 to na czysto 1500zł. Ale najlepsze dopiero przed nami. Żona wczoraj idzie i pogadali coś z rodzicami że te foty cos nie wyszły itp. i co się dowiaduje? Że Pan Fotograf który robił zdjecia to MĄŻ PANI DYREKTOR!!! No to już wszystko jasne czemu baba oburzyła się jak chciałem sie wciąć za darmo, bo kasa by jej przeszła koło nosa. Oczywiście matki też wkurzone bo żona powiedziała mi o propozycji mojej a widziały moje zdjecia jakie robie dzieciakom. W najblizszym czasie mają zamiar isc do dyrektorki i poruszyć temat, zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie, bo na razie Pani Dyrektor po tygodniu pracy pojechala na wakacje, pewnie za zarobiony hajs( ͡° ͜ʖ ͡°) kto zainteresowany opisze dalej co Pani Bizneswoman powiedziała
#januszebiznesu #logikarozowychpaskow #fotografia #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 234
@mag_zbc: nikt nie mówi o usprawiedliwianiu, tylko o tym, żeby egzekwować to racjonalnie. Dostałaby publiczny #!$%@? to z wstydu pewnie drugiego takiego numeru nie zrobi. Wszyscy napinacze co od razu na drogę sądową biegną z każdą pierdołą, zapewne bez mamy nawet pisma do urzędu nie potrafią napisać.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem podobnie w liceum,kiedy nauczyciel zabrał się za organizację ekipy filmującej studniówkę. Miał autoryzację od dyrki. Na zebraniu rodziców brali pod uwagę kilka ekip ,ale wybrali tą droższą,bo będize full HD w wysokiej rozdzielczosci film. Ale po kiego grzyba film ze studniówki wysokiej jakości,jak raz się go obejrzy i zapomni ;p Ostatecznie wybrali droższą ekipę i film był z dupy.