Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema
Jaki jest dla was "normalny" poziom kontaktu w związku?
Jestem #rozowypasek. Dla mnie przynajmniej z 1-2 wiadomości w ciągu dnia to takie minimum. Albo pogadać kilka min. Czy to dużo? Czy np nieodzywanie się do siebie przez kilka dni jest normalne a ja mam wykrzywiony światopogląd? Związek świeży, ciągnie mnie do #niebieskipasek ale on "nie lubi pisać", więc i odp jak mu się zachce, po 5, 6h... Mówi, że ciągle jest zajęty. Praca pracą ale można chyba znaleźć kilka min w ciągu dnia? Czy brak chęci kontaktu znów oznacza, że jednak nie jest zainteresowany mną?
tl;dr
! No ale główne pytanie brzmi : Jaki jest dla was "normalny" poziom kontaktu w związku?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie lubię mieć non stop otwartego messengera i pisać o byle gówno, jak niektórzy. Wystarczy mi kilka wiadomosci dziennie, a raczej z 2-3 krótkie rozmowy. Jeśli razem nie mieszkamy czy coś, to dłuższa rozmowa wieczorem jest też spoko.

Osobiscie uważam, że takie odpisywanie po 5,6h kiedy widać, że odczytałeś wiadomość i to od bliskiej ci osoby, jest w #!$%@? słabe. Sam nie jestem na każde zawołanie i nie z
1-2 wiadomości w ciągu dnia to takie minimum. Albo pogadać kilka min. Czy to dużo?


nie, a nawet poniżej normy.

"nie lubi pisać",

więc i odp jak mu się zachce, po 5, 6h... Praca pracą ale można chyba znaleźć kilka min w ciągu dnia?


a jaką ma pracę? Może każde skorzystanie z telefonu powoduje wytrącenie z rytmu i koncentracji?

jest jeszcze jedna możliwość - może miał wcześniej partnerkę która nie znała umiaru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: coś mi tu nie pasuje. większość osób znajdzie w swoim dniu chwilę by odpisać na wiadomość. napisanie SMS czy wiadomości na Whatsappie to od 10s do minuty bądź dwóch. nie dajmy się zwariować. jeśli ktoś nie daje rady poświęcić Ci tych 2 minut co godzinę czy 2... to słabo to widzę. szczególnie na początku znajomości.

mówię jako niebieski - jak mi zależy to szukam kontaktu. i zawsze znajdę czas. więc