Wpis z mikrobloga

33 - zobaczyć budowę obwodnicy


@krabozwierz: za każdym razem jadąc oglądać budowę obwodnicy mam nadzieję że już można przejechać na drugą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°) jako kierowca cieszę się że pracują, jako rowerzysta wolałbym mieć więcej opcji przejechania na drugą stronę...
@cult_of_luna: Nie wiem, czy myślimy o budowie tej samej obwodnicy, ale jeśli chodzi o tą "moją" to wieczorem (jak już wywrotki przestaną jeździć) przez pierwsze 12 kilometrów myślę, że by się dało przejechać rowerem
@krabozwierz: na pewno nie o tej samej, po prostu u mnie też budują i odcięli wiele dróg w poprzek. Z 6 zostały mi 2-3. Obwodnica u mnie idzie mniej więcej po starej DK (tam za bardzo nie mogą wyłączyć skrzyżowań), ale akurat tam gdzie jeżdżę odbiega o 1-2km no i przejazdu nie ma.
@cult_of_luna: To przechodź na nogach po budowie. Ja ze 2 tygodnie temu pilotowałem tira z wanną po polnych drogach i budowie obwodnicy, bo nie wiedział chłop jak dojechać na załadunek, a nie chciał się pakować normalną asfaltową drogą, bo było ograniczenie do 3.5t. Mimo, że to była jedyna droga dojazdowa do budowy xD