Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mając 24 lata da się wyrywać 15-18 latki? Jak miałem 19-21 to leciały na mnie 15stki ale nie wiem jak to jest teraz. Mam znajomego który ma 19 lat a chodzi z 14 latką, co sądzicie?

#zwiazki #przegryw #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #prokuratorboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
@Niewyrzytyknur: wg prawa 15 nastki są akurat legalne. Ponizej 15 lat to nielegalne i grozi więzienie

@AnonimoweMirkoWyznania: @Atencjuszhehe: moim zdaniem jest bardzo cięzko. 15-16 latki na kolesi którzy mają powyzej 20 lat i próbują do nich zagadywać często traktują jak creepów. Z tych dwóch jednak duzo szybciej poderwiesz 16 latke bo one w tym wieku zaczynają się zmieniać ,ale trzeba znaleźć taką która lubi starszych a z tym jest
@Edenes: Kręciłem nie raz z małolatami. Zależy od podejścia i czy potrafisz rozmawiać z takimi. To nie jest zależne "czy lubi starszych czy nie" po prostu trzeba potrafić nawiązać kontakt z drugą osobą i tyle żadnej filozofii nie ma w tym
@Atencjuszhehe: taaa twoja teoria na ten temat ma tyle wspólnego z prawdą jak to ze dziewczyny nie zwracają zbytniej uwagi na wygląd albo ze na wygląd patrzą mniej niz chlopacy. Jak masz 18 lub max 19 lat lat i jesteś ładnym Oskarkiem to wiele 16 nastek czy 15 nastek same będzie chciało nawiązywać z tobą kontakt. Jak masz 20 to wtedy juz jest gorzej , chyba ze naprawdę młodo wyglądasz to
AnonimowaHostessa: Mój kumpel w wieku 20 lat wyrwał pannę młodszą o 5 lat. Ktoś zapyta: "co taka 15-latka ma w głowie? o czym można z nią rozmawiać?"

Na to nie ma reguły. Wszystko zależy od osoby. Ona akutat była bardzo dojrzała jak na swój wiek. Jak się z nią rozmawiało, w ogóle nie było czuć tego, że jest 5 lat młodsza.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

UkrytaHostessa: Jak miałem 21, to 3 lata byłem z 15, ale po dwóch pięknych latach zdradziła, a później jeszcze rok z nią byłem, bo nie potrafiłem bez niej, ale w końcu kontakt został zerwany.

Jak miałem 25, to zacząłem bajerować z jeszcze 14, ale zaraz 15. Niby spoko, sama chciała ze mną to robić, ja nie nalegałem nigdy, podobałem jej się, a ja się zakochałem w niej, ale końcem końców był
@Rustyyyy: @AnonimoweMirkoWyznania: no wlasnie. W ogole nie czaje jakim cudem 15 nastka chciala bajerowac z 25 latkiem. Jak mialem 20 lat to nawet na czatach 15 nastki nie chcialy ze mna pisac bo uwazaly ze za stary dla nich jestem a ty majac 25 lat na luzie sobie z taka bajerowales ? Nie chce mi sie w to wierzyc.