Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacznijmy od tego, że mam 20 lat i jestem kompletnie cannot into relacje damsko-męskie

Już drugi raz zdarzyło mi się tak, że zajebiscie mi się pisze z dziewczyną, rozumiemy się nawzajem i w ogóle cud miód. Pierwsze spotkanie, ja oczywiście musze skupiać się na tym żeby nie wyglądać aż tak dziwnie jak próbuje opanować telepanie się rąk ze stresu. Nooo i po tym spotkaniu jakośś tak kontakt zaczyna powoli umierać.

Nie uważam siebie za jakiegoś brzydkiego, może trochę za bardzo chudy ale ujdzie. Pojęcia kompletnego nie mam jak powinienem się zachowywać na takiej "randce". No bo wydaję mi się, że powinienem jakoś próbować nawiązywać kontakt fizyczny, jakieś nie wiem #!$%@? łapanie za rękę czy coś cokolwiek, tak żeby pokazać że nie staram się zostać jej przyjacielem tylko może coś więcej. No ale problem w tym, że nic takiego nie robię bo boje się, że to zostanie jakoś dziwnie odebrane albo dziewczyna się wystraszy albo nie wiem ucieknie, a wychodzi na to że chyba przesadzam w drugą stronę. No i takim oto sposobem, że jestem taką #!$%@?ą #!$%@?ą najprawdopodobniej straciłem już drugą potencjalną dziewczynę eh

I to nie jest też tak, że mają 10 chadów na moje miejsce bo ani jedna ani druga nie jest jakoś super ładna, ot zwykła dziewczyna. Pierwsza pamiętam jak żaliła się że żyje jak zakonnica i nigdy żadnego chłopaka nie miała, po pierwszym spotkaniu zaczęła zasłaniać się jakimiś wymówkami z dupy, na zasadzie ja proponuję jakiś termin a ona nie bo sprawdzian z przyrki (no ale jesli by jej zależało to mogłaby zaproponować jakiś inny termin), potem jak trafiliśmy na studia do jednego miasta to zaczęła wymyślać jakieś podwójne koleżeńskie spotkania, no i w końcu kontakt urwał się kompletnie.

Druga podobnie, z tym że zasłania się pracą (jedna stała a druga dorywcza więc serio może nie mieć czasu) no i kontakt całkowicie się jeszcze nie urwał ale wszystko raczej dąży w tym kierunku.

Reasumując, mogłybyście #rozowepaski napisać jakiś "poradnik" XD Jak takie pierwsze spotkanie na żywo według was powinno wyglądać. Tylko proszę mi tu bez " musisz wyczuć sytuacje " bo gdybym umiał takową wyczuć teraz bym tutaj nie pisał

I jakby coś nie są to dziewczyny poznane na żadnych tinderach, badoo, itp
#niebieskiepaski #przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem

Ja tymczasem notuję

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zacznijmy od tego, że mam 20 lat i ...
źródło: comment_zrVzt6EYeQG3rsCxxBzG4GWhjx8lvf49.jpg
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem podobnie jak Ty kiedyś, w sensie jak miałem tak 14-15 lat to stresowałem się wyjściami z dziewczynami sam na sam, randkami - więc jakoś tak sam z siebie otaczałem się tylko koleżankami, do dziś mam praktycznie same koleżanki, a kolegów bardzo mało. To nawet bardzo pomaga potem w relacjach z nowo poznanymi kobietami, wiesz co jest mniej więcej ok, co nie jest taktowne. Możesz czasem spytać o opinię, ocenę,
@AnonimoweMirkoWyznania: imo za szybko. za szybko przeskoczyć chcesz do kolejnych "etapów". może najpierw kogoś poznaj trochę lepiej? spędź z kimś trochę czasu. spotkaj się kilka razy. sprawdź jak dobrze/źle Wam się rozmawia. skąd wiesz że ta druga osoba chce kontaktu fizycznego? może ma opory, może jest nieśmiała, może potrzebuje więcej czasu?

i tak jak pisze @Mollina - nie zbudowałeś z kimś żadnej relacji, a ktoś już chce fizyczności. za szybko. tak
No bo wydaję mi się, że powinienem jakoś próbować nawiązywać kontakt fizyczny


@AnonimoweMirkoWyznania: No to jest trochę creepy.

Jak się zachowywać na randce? NORMALNIE. Bądź sobą, im bardziej jesteś zrelaksowany, tym lepiej wyjdziesz w oczach dziewczyny. Najlepiej spędzaj więcej czasu z ludźmi (w tym z dziewczynami), aż stanie się to naturalne. Jesteś na studiach, więc imprezy i kluby są w zasięgu ręki.

Po drugie, masz złe nastawienie, jeśli poznajesz dziewczynę i