Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest ta slynna #logikarozowychpaskow ?
Mam przyjaciółkę do ktorej od kilku lat probowalem podbijać. Ona zrobila sobie ze mnie tampon emocjonalny. W ciągu roku ostatniego przeżyłem chyba jej 4 chłopaków, zdążyłem sie zakochać w niej kilka razy i znienawidzic. Po kazdym zwiazku nieudanym trwajacym kilka tygodni przychodziła do mnie sie wyplakac i wyzalic, ja ją pocieszalem i mialem nadzieje ze będzie ze mna ale wiecznie słyszałem ze ona nie chce juz nikogo bo faceci to gnoje i nie jest gotowa na zwiazek. Po czym za dwa tygodnie znajdowala jakiegos zlewała mnie a potem jak nie wyszlo telefon i wpadała sie wypłakać. Dwa razy nawet na noc zostala bo byla zalamana, probowalem cos zdzialac ale tekst zaraz ze za kogo ja ją mam, ze jestesmy przyjaciółmi. Ostatnio przyszla do mnie zapłakana bo okazalo sie ze jest w ciazy, drugi miesiac a najlepsze ze nawet nie zna goscia bo widzieli sie raz w jakims klubie i poszli do hotelu. I płacze że była pijana i to moja wina bo wtedy z jakimś facetem sie rozstala a ja ją olałem. No olałem bo przychodzi tylko jak potrzebuje wylać swoje żale. I oczywiscie ja glupi ja pocieszam ze będzie dobrze jak frajer znowu. Najlepsze ze na drugi dzien dzwoni do mnie i gada ze ja to jestem fajny facet, ze moze bysmy sprobowali byc razem i ze zawsze mnie za dobrego goscia uwazala tylko na mnie nie zasluguje XD kuźwa zaplodnił ja jakis typ z knajpy i zostawił na lodzie a ona mysli ze się teraz jakims obcym bekartem zaopiekuje spłodzonym po pijaku XD juz nawet nie wiem co mam jej powiedziec bo wydzwania z plqczem ciagle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 185
Najlepsze ze na drugi dzien dzwoni do mnie i gada ze ja to jestem fajny facet, ze moze bysmy sprobowali byc razem i ze zawsze mnie za dobrego goscia uwazala tylko na mnie nie zasluguje XD kuźwa zaplodnił ja jakis typ z knajpy i zostawił na lodzie a ona mysli ze się teraz jakims obcym bekartem zaopiekuje spłodzonym po pijaku XD juz nawet nie wiem co mam jej powiedziec bo wydzwania z
@AnonimoweMirkoWyznania: źle do tego podchodzisz. Ona cię ma za przyjaciela bo nie budzisz w niej kobiecych emocji. Zaskocz ją. Dostarcz bukiet czerwonych róż o poranku albo usyp z ich płatków ścieżkę do stolika w którym zrobisz wykwintną kolację. Napisz list w którym objaśniasz jej jak bardzo za nią tesknisz gdy nie ma jej w poblizu. Pokaż jej że potrafisz jej dać to, czego oni jej nie dali. Walcz o nią nim