Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#p0lki #bekazpodludzi #prawo #madki #zalesie

Ehhhhhhh jakie to społeczeństwo jest chore.
Byłem z 3 tygodnie temu w urzędzie, żeby przerejestrować sobie nowo kupione auto. Kolejka do okienek chyba na 40 ludzi, jakieś dziecko biega po tym pokoju.
Matka co chwilę za nim woła "Szymonku chodź tutaj" - ogólnie to dziecko było z lodem (tradycyjny kulkowany w rożku). Cały czas był w zasięgu jej wzroku.
Dziecko wpadło na pomysł, że będzie lizało loda a potem tym brudnym białym językiem będzie lizało szybę od drzwi wejściowych do tego pokoju co jest rejestracja samochodu.
Mijają 3 minuty, szyba cała biała, podłoga się klei od tego syfu - w końcu nie wytrzymałem i mówię do babki.

- Przepraszam widzi Pani co robi Pani syn
- No widzę, bawi się
- No i nie zreflektowała się Pani nad tym, że ubrudził pół pokoju i szybę
- No i co z tego, przecież w takim urzędzie jest firma sprzątająca
- To w takim razie, że jest firma sprzątająca to znaczy, że mogę się zesrać na środku pokoju - Jak nie umie Pani używać mózgu to niech pani nie wychowuje dzieci.

No i naglę wstał on, jej "męski" mąż:
maks 170 cm
z 15 kg nadwagi
tribale na rękach
łańcuchy na szyi

Wystartował do mnie z rękami, wywaliłem chłopu taką tubę na twarz, że zakrył się nogam i zemdlał. Wezwana policja, pogotowie itp. Wszyscy w pokoju mówili policji, że to ten Pan (ten z tribalami) się rzucił na mnie.
Aja i tak mam sprawę o pobicie, 10 przesłuchań i do sądu. Gdzie na początku policja raczyła się tylko posługiwać dowodem w postaci "nagrania z monitoringu w pokoju, które było bez dźwięku"
gdzie Pan agresor przed rzuceniem się na mnie mówił coś w stylu:
- co sie przypierniczasz do nie swojego dzieciaka
- zaraz ci rozwale leb
- przeproś żonę bo cię uderzę
To co wyżej oczywiście z wulgaryzmami, gdzie ja odpowiedziałem coś w stylu "Ostrzegam Pana, tylko mnie Pan dotknie a będzie Pan leżał na ziemi złożony jak scyzoryk"
on wtedy wyjechał z tekstem:
- no chciał byś śmieciu, jak bym cie uderzył to bym cię zabił
Ja odpowiedziałem "Widzę, że Pan jak żona tylko w gadaniu dobry"
No i się na mnie rzucił.
Super państwo, że to ja jestem brany jako oprawca.
Jak się dowiedziałem - szwagier tego imbecyla jest jakimś krawężnikiem w policji - to może dlatego to tak wygląda.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17