Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co z tym wykopem?

Odpowiadając na pytanie trochę #zalesie - To co się ostatni czasy dzieje się na wykopie
To jakaś paranoja walka #bekazkatoli vs #bekazlgbt, jedna i druga strona naparza na siebie, fanatycy swoich racji, żadna strona nie wysłucha argumentu drugiej strony. Podstawa do rozwiązywania konfliktów jest przede wszystkim rozmowa ( ale taka na poziomie )

Kim jest osoba która nie stoi po żadnej stronie barykady ( tj. ma w 'dupie' lgbt oraz kościół )
Fakt denerwuje mnie tak samo jak innych pedofilia w kościele, księża powinni być karani kodeks karny, prokuratura itd a nie kryci przez swoich górnych 'mentorów' - Ewidentnie ręka rękę myje. Każda tak sprawa powinna być zgłaszana a nie nadawanie sprawie drugiego obrotu tj inna parafia. A wracając do #lgbt to tu już w ogóle co ostatnio się dzięje to głowa małą babka z cipkomaryjką, Eryk od strusi, saren, jeleni, babka która ma nadzieję, że stare pokolenie wymrze - Oni wymagają tolerancji, wolności, praw...
Jak możesz tolerować takie zachowanie, gdzie jedynym argumentem jest 'JESTEŚ NIETOLERANCYJNY' zero konkretów ale jak ty zapunktujesz w ich słaby punkt to dawaj, w ich przypadku tolerancje można odłożyć na bok na chwilę.

Mam kolegę geja - Gościu spoko, zapytałem go co on o tym wszystkim myśli, odparł krótko na takie dyrdymały jak marsze, czy wyznania na instagramie #jestemlgbt on porostu nie ma czasu bo jest zajęty pracą, partnerem i hobby! Facet nie chodzi z penisem na czole czy przebrany za innego kolorowego strusia. Mówi, że taką drogą daleko im do otrzymania jakichkolwiek praw a co dopiero dzieci. Przyznał, że natura nie pozwala mieć dziecka dwóm facetom ani kobietom i z tym nie powinno się dyskutować.

Wykop od pewnego czasu idzie w złą stronę bardzo złą ( tak wiem usuń konto )

Mam już swoje lata i na przestrzeni tych kilku lat spędzonych na portalu, widać wskaźnik ogłupienia społeczeństwa. Wyśmiewanie ludzi którzy zarabiają około 2000zł na rękę, wszędzie #programista15k ( tak powinien być z automatu przypisany jako bait ) no trudno innym się nie udało nigdy nie byłem zazdrosny, że ktoś zarabia więcej ani bogiem gdy ktoś zarabia mniej.
Ogólnie rozmawiając na wykopie o pieniądzach to trzeba mieć defibrylator obok w szafce, w razie ataku cyknąć sobie restart.
Prawdziwym programistą życzę godnej wypłaty, a programistą z pod tagu #programista15k udanych wakacji bo od września do szkoły.

Nie byłbym sobą jakbym nie poruszył tematu odwiecznej walki rowerzystów oraz kierowców, fakt jeżdżę samochodem, rowerem rekreacyjnie - staram się nie przeszkadzać na drodze, gdyż szanuje SWOJE i INNYCH życie.
Ale jak wytłumaczyć gościa który na rowerze ma za małe ubranie i wcięło mu sok z pewnej części ciała, że on rzeczywiście może jechać po tej drodze ale czy to jest bezpieczne? Czy warto ryzykować, żeby udowodnić tylko swoje widzimisię? Przecież, ja jako pieszy mogę wejść na zielone na pasach, ale jak jedzie w tym samym czasie ktoś na czerwonym to chyba jednak nie wejdę? Ale mogę nie?

cdn.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 27
Mam kolegę geja - Gościu spoko, zapytałem go co on o tym wszystkim myśli, odparł krótko na takie dyrdymały jak marsze, czy wyznania na instagramie #jestemlgbt on porostu nie ma czasu bo jest zajęty pracą, partnerem i hobby! Facet nie chodzi z penisem na czole czy przebrany za innego kolorowego strusia. Mówi, że taką drogą daleko im do otrzymania jakichkolwiek praw a co dopiero dzieci. Przyznał, że natura nie pozwala mieć dziecka
W.....n - > Mam kolegę geja - Gościu spoko, zapytałem go co on o tym wszystkim myśli,...

źródło: comment_PzY1spDGqK4CHzHCaM9cF9n45tDE4lFl.jpg

Pobierz
Kim jest osoba która nie stoi po żadnej stronie barykady ( tj. ma w 'dupie' lgbt oraz kościół )


@AnonimoweMirkoWyznania: Hardy centrysta. Mam nadzieję, że pomogłem.

Facet nie chodzi z penisem na czole czy przebrany za innego kolorowego strusia. Mówi, że taką drogą daleko im do otrzymania jakichkolwiek praw a co dopiero dzieci. Przyznał, że natura nie pozwala mieć dziecka dwóm facetom ani kobietom i z tym nie powinno się dyskutować.
@GrammarNazi: A to trzeba być na siłę skrajnie #!$%@? w którąkolwiek stronę i nie można starać się obiektywnie patrzeć na każdą ze stron? Co to #!$%@? za moda ostatnio na wykopie na hejtowanie "centrum" i rzucanie co chwilę "nienawidzę symetryzmu". A ja nienawidzę zero jedynkowego patrzenia na świat i dążenie za wszelką cenę to robienia podziałów i siania nienawiści.
@testinkow: @AnonimoweMirkoWyznania: aha bo lgbt i ich przeciwnicy robią to samo tylko w drugą stronę mhm ( ͡º ͜ʖ͡º Nie, nie musicie popierać w pełni żadnej ze stron, możecie wybrać swój światopogląd i granice do których można się posuwać. No ale mówić że dwie strony są siebie warte to XD. Jedni walczą o to żeby im nie zabraniać robić co chcą, a drudzy krzyczą że według
M.....D - @testinkow: @AnonimoweMirkoWyznania: aha bo lgbt i ich przeciwnicy robią to...

źródło: comment_cjPM8iOXdR0oYTqLNmdoNp1hOzddsr5d.jpg

Pobierz
@MPXD: Czy gdzieś powiedziałem że obie strony są sobie równe? xD To co się #!$%@? teraz po prawej stronie, tej radykalnie prawej stronie, to zwykłe barbarzyństwo i tych co robili dymy w Białymstoku powinno się wyeliminować ze społeczeństwa.
Kiedyś bardziej hejtowałem lgbt, teraz się znacznie zliberalizowałem i nawet jestem w stanie poprzeć sporo ich postulatów. Problem polega na tym, że jak jesteście tacy skrajni do granic możliwości to zatracacie obiektywne spojrzenie,
@testinkow: no tylko, że ciągle omijasz fakt nieuzasadnionej niczym poza ideologią nierówności, która nie zabierałaby większości niczego.

Oczywiście, że lgbt ma wiele #!$%@?, ale póki nie dostaną tej podstawy to mają prawo o nią walczyć. Jak zacznie się temat adopcji czy innych cudów ze stanów to znajdzie się parę argumentów przeciw. Na razie symetryści do budy!
@iAmTS: Nie omijam tego faktu, jest on oczywisty. Czemu wy próbujecie wcisnąć mi coś w usta a potem z tym dyskutować? xD
Ja nie porównuję tych zwierząt z Białegostoku do osób idących w marszu równości. Ja ich do niczego nie porównuję. Gardzę nimi.
#!$%@? się tylko bo ostatnio na wypoku jest moda na hejtowanie "symetrystów". No tak #!$%@?, człowiek stara się jakoś uczciwie spojrzeć na obie strony to słyszy "do budy".