Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To zabrzmi okropnie, ale szukam #rozowepaski, które chciałby się zaprzyjaźnić. Sam jestem niebieski. Nie jestem przegrywem, nie szukam związku, nie obchodzi mnie jak wyglądasz, możesz mieszkać ode mnie i tysiąc kilometrów, nie zależy mi, żeby się z tobą widywać. Szukam kogoś, żeby prowadzić rozmowy, poznać się, po prostu przyjaźnic się, o ile można się przyjaźnić przez internet (imo bez problemu). Nie umiem szczerze gadać z facetami, zawsze lepiej dogadywałem się z koleżankami. Niestety moje ziomki mają własne życia, partnerów, pracę, studia, zrozumiałe, że nie zawsze mają dla mnie czas.

Jestem lvl 20, studiuję, interesuję się literaturą, słucham sporo różnorodnej muzyki, lubię gotować. Często ryczę, łatwo mnie zdenerwować, ogólnie emocjonalny jestem. Jeśli cię zainteresowała moja propozycja, to zostaw komentarz, napiszę PW.

pls wszyscy, którzy uważają taki wpis za idiotyczny, nie roastujcie mnie, i tak czuję wstyd, że to robię :(
#niewiemjaktotagowac może #chcepogadac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9