Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej przegrywy po co wam dziewczyna? generalnie poruszę ważny temat i przedstawię wam prawdziwy obraz kobiet i udowodnię, że nie warto pchać się w związek. Jeśli mój wpis zostanie przyjęty to będę spełniony i będę się cieszyć, że mogłem otworzyć oczy wielu facetom, ale wątpię, bo wywoła to gównoburze i #rozowepaski będą oburzone.
tak więc panowie po co wam kobieta czy nie lepsza jest diva? bez zbędnego dłuższego rozpisywania dam cechy podobne, zalety korzystania z usług div i zalety nie bycia w błocie jakim jest związek.

Nie bycie w związku:
+ nie płacisz za pasożyta który kłamie mówiąc "kocham Cię" wykorzystuje Cię na każdym kroku jak najbardziej opróżniając Twój portfel dając w zamian dostęp do pusi
+ jesteś wolny
+ możesz sobie pozwolić na więcej zabawy i przyjemności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ nie martwisz się że ktoś kogo kochasz Cię zdradzi (a na pewno zdradzi)
+ nie będziesz musiał przechodzić przez cierpienie po tym jak się znudzisz swojej księżniczce lub po przerwie powie Ci "sorry mam już kogoś"
+ nie będziesz musiał słuchać nudnego gadania o ciuchach i innych pierdołach

Diva:
+ Przekaże Ci czułość i ciepło, może też sztuczne, ale divę nie musisz kochać, przywiązywać się do niej, być o nią zazdrosny itd
+ Wychodzi Taniej
+ Oprócz głupiego gadania, możesz z nią pogadać na ciekawe tematy
+ W łóżku daje z siebie wszystko, a nie leży jak kłoda
+ Płacisz bzikasz i wychodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkluzja Diva niewiele różni się od "normalnej" dziewczyny jest lepsza i warto wybrać i wykupić karnet u prostytutki aniżeli utrzymywać pasożyta, kupować, sponsorować który i tak przyprawia rogi :) myślę, że wam otworzyłem oczy i będziecie nieco mądrzejsi, a teraz taguję by widzieli najlepsi ludzie
#przegryw #niebieskiepaski #divy #takaprawda #przemysleniazdupy #asperger #heheszki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezeli gustujesz w takich dziewczynach, ktore nie maja ambicji, a szczytem marzen jest pokazanie sie przed psiapsiami w e36 jakiegos kolejnego sebka to tak konczysz. Uwierz, ze sa normalne dziewczyny, ktore maja cos w glowie i majac cos w glowie i reprezentujac cos soba (bedac samcem alfa a nie jakims beta orbiterem czy beta bankomatem xD) utrzymasz taka przy sobie bez wydawania kasy i ponizania sie by tylko miec jakas