Wpis z mikrobloga

359265,58 - 16,08 = 359249,50
Wczoraj był Maków w zmniejszonej objętości, za to dzisiaj Kraków w wersji rozszerzonej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hulaj dusza, dzieci sprzedane dziadkom i poranki… totalnie do dyspozycji! (ʘʘ)

Nocka była trochę zarwana - najpierw do północy się zasiedziałem przy Cast Away (tak, po raz pierwszy oglądałem! xD), potem się zorientowałem że przecież 30 minut po północy mam polować na powrotny bilet w sypialnym z Gdyni do Krakowa… i tak koniec końców, po udanym polowaniu, tuż przed 1:00 padłem.

Pobudka o 5:19 nie wyszła, drzemka poszła też o 5:29 i 5:39 ( ͡º ͜ʖ͡º) ale w końcu się zwlokłem jakoś przed szóstą. Za oknem piękne Słońce, na termometrze rześkie 9°C - ale jeszcze były trzy miauczące mordy do nakarmienia. Potem jeszcze doszły cyrki z bramą garażową - okazało się, że jakiś kabel się poluzował i ją przyblokowywał, przez co nie dało się zamknąć… Uff, fixed. No i tym samym wystartowałem dopiero o 6:45 ¯_(ツ)_/¯

Uznałem, że skoro mam luzy to sobie pobiegnę tak ze 14-15km moją tuż-podmiejską trasą. I chyba jakąś wiadomość podanego zostawiła, niż planowałem planowałem. Pierwszy kilometr był obiecujący, choć powyżej 5:00/km, kolejny też, a potem już zacząłem powoli odzyskiwać stracone sekundy - mozolnie po kilka-kilkanaście sekund na każdym kilometrze, w końcu przy 10. kilometrze zbiłem średnią poniżej 5:00 ()

No ale niestety byłem na dole, przede mną czekały wszystkie podbiegi. Nic to, spiąłem poślady i włączyłem turbo ( ͡º ͜ʖ͡º) Mimo to oczywiście czasy od razu były gorsze - ale w zanadrzu miałem jeszcze sprint z najwyższego punktu trasy prosto do domu. Tam włączyłem piąty bieg i śmignąłem ile sił w nogach (ʘʘ)

I... prawie się udało. Prawie, bo zbiłem na koniec średnią do 5:01 min/km - dla niektórych może i śmieszna wartość, ale dzisiaj ją wypracowałem w pocie czoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując: było fajnie, poszło zgodnie z planem... a jutro powtórka - mam nadzieję ( ͡ ͡ )

Miłego!

Pobierz enron - 359265,58 - 16,08 = 359249,50
Wczoraj był Maków w zmniejszonej objętości, za ...
źródło: comment_0RNoYVDy6aTT7eqYZYqPpkgESe1Ar4y1.jpg
  • 1