Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jestem z dziewczyna od 8 miesięcy, wyznała mi, że miała 3 partnerów i przede mną nie uprawiała seksu od 2 lat. Sprawdziłem jej aplikacje od okresu (#!$%@? wie co to jest ale zaznacza tam kiedy uprawia seks) wyszło tam, że uprawiała seks kilka razy przez te 2 lata. Nic mnie tak mocno nie zabolało jak to zobaczyłem. Totalnie przestałem jej ufać i zastanawiam się nad zakończeniem tego związku :(. Oczywiście dziewczyna sie zarzekała, że to bład aplikaci itd ale jak jej wygarąłem to sie przyznała. Co robić :(?
#zwiazki #seks #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: A jak z nią jesteś to widzisz że jest jakaś aseksualna, czy jednak lubi seks, ma fantazję, sama go inicjuje, bardzo to lubi itd... Bo jak widzisz że to lubi podobnie jak ty to jak mogłaby dwa lata seksu nie uprawiać? Nikt kto to lubi dobrowolnie z tego nie zrezygnuje. A różowe mają bardzo łatwy dostęp do bardzo przystojnych kolesi. Zwykle się nie przyznają bo jakbyś zareagował gdybyś usłyszał że
@AnonimoweMirkoWyznania:

wyznała mi, że miała 3 partnerów


przede wszystkim, dam ci dobrą radę; jeżeli w ogóle poruszasz z kobietą ten temat i pada standardowa liczba '3', to już powinieneś wiedzieć, że słyszysz to, co chcesz usłyszeć xD

All this anxiety about when or if to reveal the number hinges on the fact that, high or low, we don’t know how a new partner will react. Though common sense tells us somewhere