Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dam wam dobra rade jak znaleźć #rozowypasek i wyjść z przegrywu. Po pierwsze przestańcie obserwować tag #tinder bo to jedynie pogłębi wasza "fobie" tworząc zakłamany obraz rzeczywistości. Ilekroć czytałem wpisy z pod tagu #tinder to dostawałem raka, bynajmniej nie od zdjęć profilów #plodnajulka ale mirków #przegryw którzy próbują poprawić własne samopoczucie, bo żadna loszka się nimi nie interesuje. Te śmieszne eksperymenty społeczne, kogo to #!$%@? interesuje? Chłop się za babę na tinderze przebrał i szuka atencji - czy można się bardziej upodlić? Zachowanie większości mirków pod tagiem tinder, przypomina mi feministki, zupełnie podobnie tworzycie zakłamany obraz rzeczywistości, twierdząc ze tinder jest #!$%@?, same julki i atencjuszki a każda tylko chce wyciągnąć od was kasę i zrobić z was bankomat. Przestańcie leczyć w ten sposób wasze niepowodzenia i weźcie się za siebie, bo z podejściem "mnie siem segzy należom" żadnej porządnej dziewczyny nie znajdziecie a nawet Julka się wami nie zainteresuje. Ale wy się za siebie nie weźmiecie bo to trudne, zrobicie fejkowe konto i dacie upust swojej nagromadzonej frustracji, niewybrednie u pierwszej lepszej pary. Hej cipciu, powiedz mi jak można być tak #!$%@??

Mam ryj, uczciwie powiem 5/10, wzrost poniżej mistycznego 180cm, to znaczy 185cm, jakie 190cm? Dobra 195cm, na rok 2028. Czyli brakuje mi tych głównych, pożądanych cech na tinderku. I co? No i jakoś nie mam problemu z parami i znalezieniem NORMALNEJ dziewczyny na tinderku, bez robienia fikołków i spermiarstwa. Konfrontując doświadczenie z tindera z wpisami pod tagiem tinder dostaje dysonansu poznawczego i raka z przerzutami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 26
znalezieniem NORMALNEJ dziewczyny na tinderku


@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie dziewczyna posiadająca ons lub fwb, to nie jest normalna dziewczyna. i zgadnij, tak, na tinderze to norma. jeżeli według ciebie są normalne lub zgrywają niewydymki i masz takich ich obraz, to spoko, masz do tego takie prawo
ja ostatnio mialem pdoobnie, znalazlem typiare wydawalo sie spoko a okazalo sie ze ma 17lat i lubi ostre szmacenie sie, anal czy deepthroat zaden problem XD


@Lazzur: i ?
@PrzegrywWykopek: no logiczne a przy piwku ziomeczki ci opowiadaja ze na tinderku ons i fwb to norma i kazda ma 15 #!$%@? w pipce, pozniej wpadasz na #tinder i piszesz ze na tinderku ons i fwb to norma i kazda ma po 15 #!$%@? w pipce, wydaje mi sie ze OP tym wpisem cisnie wlasnie po tobie i twoich ziomeczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)