Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy help
Jestem z moim różowym 4 lata oboje po 21 lat i mamy problem z seksem i szeroko pojętą namiętnością.
Moja różowa ma zerowe libido, dosłownie zerowe. Nic ją nie rusza, nie czuje podniecenia.Jak zdarzy się seks raz na miesiąc to tylko z mojej inicjatywy i muszę ją długo rozgrzewać. Była na badaniach u ginekologa, psychiatry, tarczyca ,hormony, krew itp wszystko w normie.
Jesteśmy na wyjeździe we dwoje nic nie ma, w sumie to w każdej okoliczności sprzyjającej do zabaw nic się nie dzieje.
Kupiłem jej seksowną bieliznę i gadżet erotyczny żeby coś może ruszyło.
Ja muszę wychodzić z inicjatywą i za każdym razem mi odmawia.
Nie zaniedbuję jej, kupuje kwiaty i prezenty, dbam o nią i jestem w trudnych chwilach.
Jak dochodzi do seksu to za każdym razem ma orgazm i robimy to tak żeby nic ją nie bolało i czuła się komfortowo.
Sam o siebie też dbam żeby nie było :P
Seks musi być późno w nocy i jak już do niego dochodzi to robimy to stałym schematem , który jest nudny.
Seks na spontanie? Nie ma opcji...
Mówi, że czuje presję w tym temacie a ja często milczę o seksie bo wiem, że jak o tym mówię to tylko pogarszam sprawę.
Robię jej niespodzianki, na przykład wraca z pracy a nią czeka wino, świeczki i domowa pizza bo ją lubi.
Mirki halp bo już nie wiem co robić!!!
Bolec na boku na 100% odpada
Czy na prawdę kobiety nie mają ochoty na seks? Ręce mi opadają :(
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 61
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Była na badaniach u ginekologa, psychiatry, tarczyca ,hormony, krew itp wszystko w normie

Kupiłem jej seksowną bieliznę i gadżet erotyczny żeby coś może ruszyło Ja muszę wychodzić z inicjatywą i za każdym razem mi odmawia.

Robię jej niespodzianki, na przykład wraca z pracy a nią czeka wino, świeczki i domowa pizza bo ją lubi.

Mówi, że czuje presję w tym temacie


@AnonimoweMirkoWyznania: ja chyba bym też czuł xD jak robisz to