Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr ama: mam 25 lat i po raz 2 wykryto u mnie chlamydię w ciągu 8 miesięcy

Co tutaj dużo pisać. Zaczynam się trochę siebie wstydzić i o siebie niepokoić. Nigdy nie miałem żadnych STI do października tamtego roku...

Aż tu nagle #cozemodwalil, bum: chlamydia, rzeżączka, mycoplasma i teraz znów chlamydia.

Zawsze mi się wydawało, że te choroby weneryczne to takie pie$#olenie, dużo ruchałem, a nigdy nie miałem. Teraz jakaś masakra.

Ratunek dla mnie to już chyba tylko stały związek, albo celibat. W ogóle przestaje mnie seks rajcować...

Jak macie jakieś pytania odnoście wener, leczenia, testowania, zabezpieczania się to chętnie odpowiem.

#ama #zdrowie #medycyna #seks #przegryw #lgbt #sti #std

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
@TestoDepot: To ze ryzyko jest małe albo ze nie ma epidemii nie oznacza ze nie złapiesz czegos. Fakt jest taki ze może taka droga dojść do zakażenia - jeśli chcesz ryzykować Twoja sprawa tylko musisz być świadomy ze możesz się zarazić. A to ze 10 innych osób w podobnej sytuacji się nie zaraziło wcale nie znaczy ze Akurat nie trafi na Ciebie i się nie zarazisz. Jak się nie boisz kiły