Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skad ludzie maja tyle energii do zycia? Z perspektywy 24 letniego czlowieka ktory probuje zyc aktywnie to jest dla mnie abstrakcja.
Po przyjsciu z pracy NIE MAM NA NIC ENERGII, wszystko to przez wstawanie rano. Zawsze tak mialem. Czy to szkola, czy to studia czy praca. Do domu przychodzilem zmeczony i pierwsze co robilem to szedlem SPAC.
Chodze na silownie, jezdze na rowerze, ale wszystko to po tym jak zrobie drzemke, inaczej nie ma szans bo jestem tak senny i zmeczony ze to jest dramat.
Nie mam pracy ciezkiej. Pracuje w korpo, robie swoje spokojnym tepem, nie jest stresujaco ani nudno. Co 30 min wstaje od kompa sie gdzies przejsc, w pracy staram sie tez zachowac duzo ruchu. Mam tez dobra klime i duzo powietrza.
Ja po prostu nie wiem co jest ze mna nie tak.
Inni ludzie po pracy potrafia isc na tenisa czy silownie, spotykac sie z kims na miescie, a ja jestem ciagle na deficycie energetycznym.
Probowalem tez roznych diet, myslalem ze to moze za duzo wegli w diecie, probowalem tez keto, ale to wszystko nie ma zneczenia.
Robilem testy na cukrzyce, robilem badania zelaza, robilem badania hormonow m.in testosteron - wszystko w porzadku.
Probowalem pic kawe czy yerba mate ale to nie pomaga, ponadto mam problemy pokarmowe po kofeinie (rozwolnienie).
Do diety tez dostarczalem roznych super foods, lykalem ashwagandhe, lykalem rozeniec lekarski, lykalem tribulus testeris i rozne suplementy, duzo magnezu cynku, nawet jakies tam t-boostery.
NIC NIE POMAGA.

CO JEST ZE MNA NIE TAK??????????????????

Ja juz mam dosc takiego zycia, majac 24 lata czuje sie jak stary dziad. I to cale zycie tak mialem. Dodam ze na kompie tez nie siedze dlugo (nie prowadze stylu zycia piwniczaka). Tak sie nie da zyc....

#zdrowie #medycyna #dieta #mikrokoksy #silownia #pracbaza #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Skad ludzie maja tyle energii do zy...

źródło: comment_okJdDevybBY4FQTBaxZR8vHYIoRn7U3g.jpg

Pobierz
  • 91
@piastun:
Phi, ja wstaję tak wcześnie, że nawet się nie kładę, wlasciwie to nie wstaję, następnie zamiast zjedzenia sniadania wymiotuję kolację, potem znowu nie wstaję, potem idę na ochotnika likwidować skutki awarii elektrowni atomowej bez odziezy ochronnej, jesli w okolicy coś akurat się wydarzyło, opcjonalnie chodzę jeszcze z dozymetrem o skali do 3,6 rtg po otwartym reaktorze atomowym, później ciągnę liną autobus jelcza pełny emerytow i emerytek na trasie 80 km,
@p3sman wiem mam tego świadomość. Tylko nie zawsze mam czas i możliwości. A bez tego czuje się jak trup. A boję się robić takie drzemki żeby organizm się od nich uzaleznil.
HelpfulGuy: Pierwsza rzecz to jakość snu, upewnij się że śpisz ok tj w ciemności, światło bardzo pogarsza jakoś snu, jak siedzisz przed snem na kompie albo telefonie to wyeliminuj na co najmniej godzinę przed i zainstaluj jakąś apke blokująca niebieskie światło.
Druga rzecz to walenie konia XD polecam #nofapchallange
Inna rzecz to zbadaj sobie florę jelitową może albo przeanalizuj chociaż dietę, zazwyczaj nadmiar cukrów prostych tak zamula i odbiera energie, więc