Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ślub w wieku 20-25 lat to jak kupowanie kota w worku.

Laska w wieku 20 lat jest śliczna, pachnąca, chętna, a po ~10 latach zostaje z niej... no właśnie. Wieczny ból głowy, zaniedbanie, nadwaga, fochy i tylko podbieranie kasy z konta.

Lepiej w młodości po prostu bawić się i r%$ać, a wziąć sobie pannę po 25 latach, gdy mamy gwarancję, że wciąż potrafi o siebie dbać i ma taką urodę, która nie kończy się po 25-tce. Niestety wiele lasek wygląda zupełnie inaczej w wieku 20 lat i 25+ lat. Później już się to aż tak bardzo nie zmienia.

Takie mam myślenie i filozofię. Ilu z Was ma podobnie?

#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ja to w ogóle jestem zdania, że związki są bez sensu, a ślub to korzyści dla kobiety, dla faceta praktycznie żadne.
Ale jeśli już, to tak jak mówisz, swoje wyruchać, swoje przeżyć, dojść do jakiegoś hajsu i sobie wziąć młodszą, bo taką się może uda jeszcze sobie wychować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie w związku jest inaczej i z wiekiem wzbudzamy w sobie wzajemnie większe pożądanie. Jakość seksu też o wiele się poprawiła, ale pewnie też dla tego ze w wcześniejszych latach przez zdarzenia losowe bywało z nami różnie. Uroda też z wiekiem póki co wychodzi nam na plus, dalej wyglądamy na 23+ lat mimo zbliżającego się czasu przyjazdu śmieciarki, no ale my się kochamy i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ślub 20-25 jak najbardziej mają sens bo dzieci powinno rodzić się w wieku 25-30 lat. Po 30 jest tyle różnych ryzyk chorób, autyzmów itd że tylko egoiści decydują się na dzieci i skazują je na takie ryzyko.
Młodą kobieta można sobie wychowanac łatwiej nią manipulować jeśli nie ma dużego doświadczenia seksualnego związek może być trwalszy. Jak dziewczyna się "wyszaleje" to będzie mieć porównanie 20-30 bolców i ciągle narzekać, będzie
  • Odpowiedz