Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę poradzić sobie z samotnością i coraz częściej sięgam po alkohol. Moim problemem jest brak różowego. Zawsze zajmowałem się sobą: praca, wykształcenie, siłownia itp i w międzyczasie się rozglądałem, jakieś nowe kontakty, różne apki (ale nic na siłę) i wierzyłem, ze to przyjdzie z czasem ale ten czas minął, minęły kolejne lata i nic. Ciężko mi funkcjonować jako facet nie mając nikogo obok.. kurczę jak to jest, że my faceci nie potrafimy żyć bez dziewczyny a one mogą być sobie niezależne i są zadowolone? Jak mam poznać kogoś gdy wszystkie zajęte? Gdzie mam szukać? Nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktu ale przy poznawaniu nowych znajomych (praca, szkoła itp) wychodzi, że jest zajęta. Jestem już w takim wieku, że moi rówieśnicy zaczynają mieć dzieci.. -.-

#tfwnogf #przegryw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie pocieszę Cię.
Życie to loteria, a zwłąszcza to, kogog będziesz miał lub nie będzisz miał okazji poznać.
Jedni trafią na wymarzoną osobę jeszcze w czasach szkolnych, inni na studiach, pracy, a jeszcze inni przez całe życie będą sami lub w jakichś związkach na siłę.

Co więcj, osoba, która byłaby dla Ceibei włąściwa może mieszkać 200m dalje, a nigdy się nie dowiesz,że nawet istniała.

Tak, właśnie tak wygląda to piękne
@wrzod121: Generalnie to i skrajne przegrywy i skrajne normictwo (jak wy tu mówicie) ma tendencje do generalizowania po jednej ze skrajnych stron skali (nie da się nic bo rucha tylko procent najlepszych kontra najlepszy to zarucha za uśmiech i bycie).
Otóż nie.

Jak jesteś przeciętnym pracownikiem i nie masz osiągnięć to firmy do ciebie wydzwaniać nie będą. To ty będziesz do nich słać CV.
Jak masz przeciętną genetykę to przewalając tyle
jak to jest, że my faceci nie potrafimy żyć bez dziewczyny a one mogą być sobie niezależne i są zadowolone


@AnonimoweMirkoWyznania: bo lochy dzisiaj mają od #!$%@? atencji na każdym kroku i gwarancję że samotność im nie grozi. Wystarczy że założą tindera i boom 1000 par od razu, wystarczy łaskawie odpisać jednemu śliniącemu się beciakowi.
To tak jakby codziennie wypisywali do ciebie rekruterzy oferujący oferty pracy. Wiesz że bezrobocie ci nie