Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do bardziej doświadczonej części ludzi jeżeli chodzi o związki. W kwietniu poznałem super dziewczynę dogadujemy się świetnie, mamy wspólne zainteresowania, pasję podobne poglądy i tak samo myślimy o życiu. Jest to mój pierwszy poważny związek mam 30 lat, a ona 27. Dziewczyna w przeszłości została skrzywdzona przez swojego byłego po 3 latach dowiedziała się, że jej nie kocha. Ostatnio w spontanicznej rozmowie wyszedł temat zaręczyn i powiedziałem, że jeszcze z rok minimum trzeba poczekać (ale chciałbym szybciej) na co ona odparła z uśmiechem, że nie chce tyle czekać bo mnie bardzo kocha. No i mam taki mentlik w głowie ponieważ we wrześniu jedziemy na wakacje i myślę, że Chciałbym się wtedy jej oświadczyć. Wiem, że można później sobie żyć parę lat do ślubu, ale Chciałbym ją zapewnić, że jest dla mnie najważniejszą osobą w moim życiu.
#pytaniedoeksperta #pytanie #milosc #zareczyny #mirabelkopomusz #rozowypasek #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak po 3-ech latach będziesz mógł powiedzieć o niej to samo co teraz i nie znajdziesz żadnych mankamentów dyskwalifikujących wasz związek to się oświadczaj, dostaniesz jeszcze trochę czasu na ostateczną decyzję o ślubie.
W ogromnej większości 4lata to maks ile da się przeciągać decyzję o zaręczynach, później różowe już zaczynają same naciskać choć nie znaczy że nie da się tego jeszcze odwlekać ;-)
Tak na prawdę po tych 3-4ech latach
@AnonimoweMirkoWyznania: chodzić, obserwować

3 miesiące i zaręczyny, moim zdaniem niezbyt normalne, weź ty ochłoń i zobacz jak się zachowuje jak ci motylki odlecą, bo chyba nie myślisz trzeźwo nad tym ślubem jeszcze. nawet po paru latach dopiero potrafi wyjść prawdziwe oblicze, więc władujesz się na minę. chłopak ją skrzywdził, ale znasz chociaż sprawę od strony chłopaka, czy to nie ona tam odwaliła?
@AnonimoweMirkoWyznania: gościu po primo nie żeń się, po drugie intercyza jeśli w ogóle jeszcze myślisz o ślubie, po trzecie nie żeń się bo jej się spieszy, po czwarte pamietaj że ona będzie cię chciała wrobić w bachora tym bardziej im bardziej będziesz zwlekał ze ślubem bo jej tyka zegar a bachor "pomoże ci podjąć odpowiednie decyzje" ( ͡° ͜ʖ ͡°) po piąte nie żeń się i miej
@AnonimoweMirkoWyznania: Uświadomię Cię na temat dość nieładnej rzeczy. Jeśli chcesz naprawiać innych ludzi, to musisz mieć dużo czasu, energii i do tego twardą dupę. Z kilku powodów:
1) Będziesz musiał często brać poprawki w stylu: "ona tak nie myśli, mówi tak, bo miała ciężkie doświadczenia, etc.". Pytanie, czy Ty będziesz mógł oczekiwać wsparcia w sytuacji, gdy trafi Ci się gorszy okres w życiu, czy będziesz dostawał po dupie, że śmiesz być