Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak właśnie sobie uświadomiłem jak bardzo mam do dupy w życiu, bo... jestem niepełnosprawny
Ludzie wyzywają, że tacy nic nie robią oprócz siedzenia w domu i chlania wódy, ale co mają robić?
Praca - Tylko zakład pracy chronionej, więc 99,9% prac odpada, no chyba, że cieciowanie i sprzątanie
Prawo jazdy? Tylko automatyczne skrzynie biegów, a inni jeszcze oprzyrządowanie - więc, drogie samochody
Hobby, zainteresowania? Gdziekolwiek potrzeba sprawności fizycznej, co u 99% odpada, w tym mnie
Ubezpieczenie na życie jakbym się połamał? Ubezpieczalnie odmawiają po słowach "Niepełnosprawny"
Serio zostaje tylko chlać na socjalu w melinie. A nie, nie chce. Chciałbym żyć jak inni, skończyć studia, pracować. A co mogę? Gówno.
#przegryw #stulejacontent #niepelnosprawnosc #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem niepełnosprawny, więc nie wiem jak to jest, ale przyszedłeś ze swoim tematem tutaj, to Ci odpiszę. Pewnie pare banałów, ale... To nie Twoja niepełnosprawność jest problemem, tylko Twoje nastawienie do niej. Z tego co napisałeś, wynika, że przyjmujesz od razu ekstremalnie czarne scenariusze i nawet nie podejmujesz walki. To nie ma nic z niepełnosprawnością wspólnego - idź się zbadaj na depresję. Albo po prostu musisz głębiej tych zainteresowań
@AnonimoweMirkoWyznania XD

Prawo jazdy? Tylko automatyczne skrzynie biegów

więc, drogie samochody


Gościu, 20 letni automat dostaniesz w takiej samej cenie jak 20 letni manual, bo zakładam, że masz mały budżet na samochód

Hobby, zainteresowania? Gdziekolwiek potrzeba sprawności fizycznej, co u 99% odpada


No tak, nie możesz czytać książek, rysować, sklejać modeli, grać w jakieś gierki na kompie.

Ubezpieczenie na życie jakbym się połamał? Ubezpieczalnie odmawiają po słowach "Niepełnosprawny"


To się zgłasza, bo
no chyba, że cieciowanie i sprzątanie


@AnonimoweMirkoWyznania: a co to ksieciuniu do roboty sie isc nie chce? Uzywaj swiata w ramach swoich mozliwosci i tyle. Najlepiej to se tak pomruczec o swoim ciezkim losie. Co to ja czytalem niedawno, o takim niewidomym gosciu z krakowskiego AP, ktory wspina sie na szczyty gor. Znam duzo osob niepelnosprawnych, ktore robia kariery W RAMACH swoich mozliwosci. Zycie jest i zawsze bedzie niesprawiedliwe.
IskrzacaRozowypasek: Ze swojej strony dodam, że również jestem niepełnosprawny - mam obustronny niedosłuch. Miałem z tego powodu straszne kompleksy i generalnie unikałem ludzi. Wziąłem się za siebie i nie miałem nigdy problemów zarówno z poznaniem różowej - wręcz przeciwnie miałem zawsze o dziwo duże powodzenie u płci przeciwnej mimo, że uważałem siebie za ścierwo :) jak i w pracy.

Z wykształcenia jestem mgr inz. budownictwa, kończe drugą magisterkę po inżynierii środowiska
AfrykańskaStara: Ze swojej strony dodam, że również jestem niepełnosprawny - mam obustronny niedosłuch. Miałem z tego powodu straszne kompleksy i generalnie unikałem ludzi. Wziąłem się za siebie i nie miałem nigdy problemów zarówno z poznaniem różowej - wręcz przeciwnie miałem zawsze o dziwo duże powodzenie u płci przeciwnej mimo, że uważałem siebie za ścierwo :) jak i w pracy.

Z wykształcenia jestem mgr inz. budownictwa, kończe drugą magisterkę po inżynierii środowiska
@AnonimoweMirkoWyznania musisz napisać jaką masz niepełnosprawność. Ale mogę ci zagwarantować, że praktycznie żadna nie ogranicza człowieka.

To tylko myśli w głowie powodują to wszystko co piszesz. Też w swoim życiu przeżyłem ciężka depresję i pozbierałem się.

Studia możesz też bez problemu skończyć. Zapytaj czy z uwagi na twoją niepełnosprawność dostaniesz indywidualny tryb studiów. Do tego jest dofinansowanie z PFRON "aktywny samorząd".