Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski jak reagujecie kiedy ktoś was zaczyna podrywać na ulicy? Dla mnie zawsze sytuacja mega niezręczna, a jednocześnie nie chce urazić faceta, bo podejrzewam że kosztowało go trochę żeby podejść do dziewczyny. Jak najlepiej 'dać kosza'? Może jakiś #niebieskiepaski podpowie?
#p0lka #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Zadzwonić na policje i szykanować tego zachowania, nie pozwalać na akceptację społeczną. Ulica służy do przemieszczenia, a nie pola treningowe dla stulejarzy, którzy nie potrafią poderwać kobiety normalnie tzn w szkole, pracy przez znajomych itd.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli masz chłopaka, to powiedz o tym, a jeżeli nie masz, to idź na tę kawę albo daj jakiś kontakt do siebie (nie musi być telefon).
Jeśli ci się nie podoba albo boisz się umawiać z ludźmi poznanymi na ulicy, to też powiedz o tym wprost. Np. "Nie jesteś w moim typie, ale miło mi, że miałeś odwagę podejść", "sorki, ale nie jestem zainteresowana", itp.