Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo podoba mi się to co widzę na ulicach #warszawa.

Pamiętam jeszcze 5 lat temu, jak nie miałeś typowych wykopowych butów trekkingowych i obrzydliwych straight jeansów/spodni moro, to banda debili mogła cię zwyzywać od pedałów, gorzej opluć.

Aktualnie 80% młodych ludzi jest serio dobrze, estetycznie ubranych - modne sneakersy, dopasowane spodnie albo spodnie "dad", markowe koszulki, kurtki jeansowe. Coś co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Kiedyś pokazać się tak w szkole to był powód do wyśmiania, teraz dzieciaki są dumne z tego, że są dobrze ubrane. I zajebiście.

Spodnie moro albo inne takie wynalazki, trekkingowe buty i jakiejś rozpinane bluzy oversizowe to aktualnie serio już wyłącznie domena wykopków-przychlastów albo po prostu grubych ludzi, którym większość ubrań źle leży, chociaż na zalando/asos są specjalne linie dla nich.

#modameska #streetwear #sneakers #buty #ubierajsiezwykopem #adidas #nike #lgbt #przegryw #stulejacontent ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Tobie też się podoba, że ludzie dbają o wygląd, nie przejmują się przychlastami i są z tego dumni?

  • Tak, to jest zajebiste 69.5% (817)
  • Nie, jestem grubasem i wkurwiają mnie takie pedały 30.5% (359)

Oddanych głosów: 1176

  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania:

Aktualnie 80% młodych ludzi jest serio dobrze, estetycznie ubranych - modne sneakersy, dopasowane spodnie albo spodnie "dad", markowe koszulki, kurtki jeansowe. Coś co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Kiedyś pokazać się tak w szkole to był powód do wyśmiania, teraz dzieciaki są dumne z tego, że są dobrze ubrane.


To, że ktoś dba o wygląd i zwraca uwagę na elementy swojego ubioru jest wartością dodaną takiej osoby. Moje
@corka_marnotrawna: po co sobie dopowiadasz jakies teorie na temat czyjegos ubioru? Jedni ubieraja sie tak jak sie ubieraja bo im wygodnie, jedni bo mają w dupie co zakładają, jedni aby przypasowac sie otoczeniu, ale im to nie lezy. Pierniczenie o pokazaniu charakteru przez ubiór, osobowosci i inne bzdety to totalna głupota. Ja sie ubieram aby naga nie latac, to co sie dzisiaj dzieje to jakas paranoja, dziewczyny na forach sie musza
Pierniczenie o pokazaniu charakteru przez ubiór, osobowosci i inne bzdety to totalna głupota.


@Jaqodka: Jak to głupota? xD Przecież w następnym zdaniu pokazujesz właśnie swój charakter opisując swoje podejście do ubioru:

Ja sie ubieram aby naga nie latac, to co sie dzisiaj dzieje to jakas paranoja, dziewczyny na forach sie musza pytac czy taki "outfit" pasuje aby wyjsc do sklepu, jakby kogos to interesowalo...


To że się ubierasz luźno, tak żeby
no a jak raz sie ubiore gdzies "elegancko" i mnie wtedy zobaczysz to jaki bede miala charakter?


@Jaqodka: Jakbym zobaczył co konkretnie ubrałaś (kolor, krój), na jaką okazję (czy ubrałaś się zbyt czy za mało elegancko) i jak się w tym zachowujesz (emanujesz #!$%@? czy nosisz to z kijem w dupie) to mógłbym być może odpowiedzieć na twoje pytanie.

Ogólnie nie chodzi o ocenianie nieznajomych ludzi po pierwszym spojrzeniu na nich,
Byłem ostatnio we warszafce. Ide se chodnikiem i stoi ze 4 pedałów jak z tego opisu. Podchodzę zatrzymuję się. Widzę, że kurzą jakieś cienkie fajki i gadają o czymś. Mija te 2-3 sekundy i nic. No to mówię do nich: nosz do #!$%@? waszej mać złazić z drogi pedały. Odsunęli się i przeszedłem. Nuda jak cholera. W krakowie toby chociaż zapytali czy mam jakiś problem, a tu zero troski o moje problemy
@Yukio_Mishima: w ogole nie rozumiesz o co mi chodzi, co znaczy miec "malutko charakteru"? Maja charakter, chca sie podobac innym, tak jest teraz modnie, mają modny "charakter", ja to bym tak nazwała. Nie mam połowy ciała w tatuażach, mam tylko pół charaktru? xD Oceniam podswiadomie owszem, ale nie to jaką ktoś jest osobą i jeśli nie nosi kolorowych czy wydziwiastych ubrań to juz jest nijaki.
co znaczy miec "malutko charakteru"?


@Jaqodka: Wyjdź przed blok pogadać z lokalną patologią to się szybko dowiesz.

Nie mam połowy ciała w tatuażach, mam tylko pół charaktru? xD


O czym ty, za przeproszeniem, #!$%@??

Oceniam podswiadomie owszem, ale nie to jaką ktoś jest osobą i jeśli nie nosi kolorowych czy wydziwiastych ubrań to juz jest nijaki.


Niczego takiego nie napisałem.
@Jaqodka:

Albo stwierdze sobie rano, ze wczoraj kolezanka byla fajnie ubrana i to skopiuję, to zrobie cos zlego? Będe klonem i nie mam wlasnego charakteru?


Dam sobie rękę uciąć, że w tej sytuacji i tak dołożyłabyś coś swojego (inaczej ułożone włosy, inny makijaż, inny element garderoby), co właśnie sprawia, że oddajesz w tym siebie. Nie ma nic złego w kopiowaniu czy inspirowaniu się czyimś wyglądem i strojem, ale ja jestem za