Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki i Węgierki,
chciałbym wybadać jakie jest potencjalne zainteresowanie na stworzenie bloga + podcastu traktującego o nauce frontendu ale także mocno zahaczajacego o tematykę umiejętności miękkich. Np. tematy jak faktycznie zostać tym seniorem tudzież #programista15k (z perspektywy kogoś kto przeskoczył tę granicę ( ͜͡ʖ ͡€)), dzielenie się doświadczeniem z pracą z klientami, rozwojem itp. Czy widzicie miejsce na taki kontent po polsku? Dlaczego po polsku? Bo pokazujący jak realnie wygląda w naszych warunkach codzienna praca #frontend dev-a, na czym polega jego rola itp.

#webdev #javascript #frontend #programowanie #naukaprogramowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
OP: @LepiejWcaleNizPozno: kwestie techniczne to formalność, ale tak, najprawdopodobniej gatsby.js + netlify.

@mcsQ: niby jest sporo (choć w rodzimym języku tak naprawdę kilka) ale nie poruszają kwestii (lub rzadko kiedy) pobocznych. Czyli np. jak się efektywnie uczyć, na czym polega dobra komunikacja z zespołem i klientem, certyfikacja, co czyni mida, seniora, tematów jest sporo, roadmapy, itp.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

"moje doswiadczenia: albo frontend albo 15k :)" Ja natomiast z doświadczenia własnego i nie tylko powiem Ci, że o ile jeszcze kilka lat temu faktycznie był duży rozstrzał FE vs BE (głównie java/.net) to aktualnie nie występuje taki podział.
A jeśli masz z czymś takim do czynienia to zweryfikuj firmę albo swoje umiejętności ( ͡ ͜ʖ ͡)