Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy jest jeszcze sposób aby anonimowo założyć e-mail? Konkretnie przez TORa.
Próbuję na wp.pl czy interii i niestety captcha zabija - niekończące się obrazki i pytania lub
nie chce przejść dalej - przycisk nie reaguje (pomimo ustawień standardowych w FF, czyli
teoretycznie dozwolonym JS).

Sigaint zdechł, protonmail chce innego maila do weryfikacji, podobnie inne serwisy wołają maila innego.
Wiele usług tymczasowych typu 10minute mail, trashmail, itp. albo nie pozwala wysyłać wiadomości albo
nie pozwala dodać załącznika.

Powiedzmy, że mam nagranie video o fałszowaniu wyników wyborów, klip ma 15 MB. Chcę go anonimowo wysłać
władzom za pomocą emaila. Nie chcę mieć kłopotów ani pytań - mam dość swoich własnych kłopotów i zdrowotnych i rodzinnych.
Klip będzie GIFem więc wszystkie dane (model smartfona, andka itp) i geotagi usunę,powinno być bezpiecznie.

Jakiś pomysł jak to zrobić? jakiś tor-friendly email dopuszczający załączniki tej wielkości? Czy może tymczasowy mail przez TORa a klip
wrzucić na jakąś chmurę w TORze i tylko link dołączyć? Może Onionshare (ale czy to jest sensowne i bezpieczne? zostawiać komputer włączony nie wiadomo ile) ? ?

halp plis

#informatyka #komputery #pcmasterrace (sorry, ale dużo was, może ktoś pomoże) #webdev (wybaczcie, ale wiem, że tu tęgie mózgi siedzą 15k championi :) )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16