Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurdebele Mireczki, jakoś od 14 roku życia jaram się trapami. To dość długo skoro mam 27 lat.
W swoim życiu miałem okazję spróbować bardzo wielu rzeczy, od swingers party, poprzez różne bdsmy po waniliowy sex z partnerką z ponad rocznego związku.
Czasem szukałem jakichś transów i lady boi w mojej okolicy, ale zazwyczaj to był jakiś chłop co przebrał się za babę pozbawiony kobiecej urody i odpuszczałem.
Niedawno zainstalowałem #tinder i trafiłem na #ladnatranska taka 21 lat uroda spokojnie 9/10 z opisu wynika tyle co nic.
Jak ze względu na swojego expa względem kobiet nie mam problemów, aby zagacząć rozmowę, tak w tym przypadku autentycznie odczuwam stres (chyba nie czułem czegoś takiego od dnia gdy 6 lat temu robiłem auto pożyczone od ojca)
Moja kreatywność i pewność siebie spadły, a tu trzeba stanowczo, lecz z kulturą i uśmiechem.
Jakieś rady jak się do tej uroczej istoty odezwać?
#trans #trap #lgbt #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trajforce: no, to było w książce, znalazłam cytat:

Co to jest waniliowy seks?

- Czysty seks, Anastasio. Żadnych zabawek ani dodatków (...)
-Och.- Myślałam, że nasz seks był czekoladowy z sosem karmelowym i wisienką na wierzchu. Ale co ja tam mogę wiedzieć..

XD