Wpis z mikrobloga

4503780 - 4300 = 4489530

tl:dr
Aby wziąć udział w #rozdajo zostaw plusa, wypełnij ankietę i podaj na końcu swój nick.

Tutaj wersja dla tych, którzy mają więcej czasu i są ciekawi co wymyśliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem w trakcie tworzenia bloga o pływaniu i ogólnie pojętym sporcie. Chciałbym się dowiedzieć, co was interesuje, co was ciekawi, może macie jakieś pytania do zawodowców? Chce wykorzystać swoją zdobytą wiedzę i znajomości, aby móc wam pomóc i odpowiedzieć na wasze pytania.

Coś o mnie:
Mam na imię Hubert, od 11 lat trenuje pływanie, od jakichś 3 jest to praktycznie zawodowstwo, podporządkowuje temu całe moje życie. Specjalizuje się głównie w kraulu, na dystansach 400m i ostatnio 1500m. W tym lub kolejnym roku zadebiutuje na wodach otwartych. Po tylu latach w "branży" poznałem wiele ciekawych, inspirujących osób. Mają na koncie przeróżne dokonania, od złotych medali w rocznikowych Mistrzostwach Polski, po starty na MEJ (Mistrzostwa Europy Juniorów), a nawet mogę nawiązać kontakt z naszymi reprezentantami na olimpiadzie!

Wszystko zostawiam w waszej kwestii, jeśli chcecie, pytajcie tutaj, lub w ankiecie. Może chcecie wywiady z znanymi osobistościami polskiego pływania i sportu, a w późniejszym czasie podcasty? Wszystko zależy od was! Sam mam parę pomysłów, ale jestem ciekaw, co wy mi powiecie, postaram się dla was jak najlepiej. ()

Teraz sprawa #rozdajo

Mam do rozdania dużą ilość nakrętek z bonem na #pysznepl
Za wzięcie udziału w ankiecie i zaplusowanie posta macie szanse wygrać jutro o godzinie 20:00 5x kodów

Co więcej, akcja trwa przez cały tydzień i każdego kolejnego dnia będzie do wygrania jeden kod.

Ankieta tu

Wracając do mnie, wracam do codziennego postowania treningów, w ten piątek i sobotę startuje na kolejnych zawodach, gdzie będę płynąć zawrotne 1500m, 400m i 200m moim kochanym stylem dowolnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymajta kciuki i po samych zawodach zrobimy #pokazforme ()

Nie wiem co jeszcze bym mógł napisać, zielonki po dniu dzisiejszym dupa cicho ¯_(ツ)_/¯

Z góry dziękuję za poświęcony czas! ()

#plywajzwykopem #plywanie #sport #mirkokoksy #ankieta #kiciochpyta
hubi900 - 4503780 - 4300 = 4489530

tl:dr
Aby wziąć udział w #rozdajo zostaw plusa...

źródło: comment_rBaPbPwwakbowtSo7asG1KNhNT2yDhWj.jpg

Pobierz
  • 14
@hubi900: a podasz adres bloga, może jakieś porady dla początkującego znajdę, bo w ogóle słabo, bo zawsze mi wszyscy mówią, że mam szerokie bary i się pytają od ilu lat pływam XD a pewnie bym się w brodziku utopił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sked: Porady dla początkującego się znajdą, ale link do bloga pojawi się dopiero na dniach, mogę zawołać, gdy się pojawi. No i gdy przeczytasz moje rady, to pokażesz im jak nawet chodzić po wodzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4503780 - 4300 = 4489530

@hubi900 Prawdopodobnie użyłeś złego ostatniego wyniku.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #plywajzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/plywajzwykopem/wszystkie/
Screen: http://nnro.net.pl/wszystkiewpisy.png

Popraw także swoje obliczenia, bo wg. nich przepłyneło(łoś?) 14250km)
Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
4493830 - 4300 = 4489530
! Poprzedni wpis należący do stefan-trzcina zaczyna się tak:
! 4495530 - 1700 = 4493830