Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi - w jaki sposób auta używane mają dobite tyle przebiegu.
Jestem posiadaczem samochodu.
Mieszkam ~20km od Wwy.
Do pracy jeżdżę komunikacją.
Auto służy przewieźć większe zakupy, wyskoczyć gdzieś. Jest ruszane z 3x na tydzień.
Nie udało mi się przebić 4500 km na rok

Takich ludzi jak ja na przedmieściach Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy, Gdańska, Łodzi, czy pomiędzy Katowicami-Chorzowem-Gliwicami jest pewnie z 5 mln.

Kto więc dobija na używkach takie przebiegi? Jak?

#pytanie #motoryzacja #samochody #januszemotoryzacji

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 178
Ludzie ktorzy nabijaja przebiegi po 5k rocznie po prostu nie sprzedaja aut, a jak juz sprzedaja to wszystko idzie po znajomych, a auta sprowadzane np z Niemiec to szwab nie kupuje samochodu po to zeby on stal tylko do jezdzenia i np 50+km dziennie do pracy to nie jest nic nadzwyczajnego. Potem jak juz auto jest smieciem to trafia do polski skrecone o 50% :)
@Neoplan: wiesz, u mnie 3 osoby z teamu co dzien dojezdzaja ponad 100km w jedna strone, to oni miesiecznie maja na samych dojazdach ponad 2500km. ja swewgo czasu jezdzilem do Polski nawet na weekend jak bylem mlody i mi sie chcialo, potrafilem zrobic duzo km rocznie, ale teraz jak juz jestem stary i mi sie nie chce to jak mowie, te 20-25k wystarcza