Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem totalnie w dupie,miałem niedawno pogrzeb matki. Jedynej osoby która jescze żyła z rodziny. Sam musiałem zapłacic za pogrzeb i wydałem wszystkie osczędnosci. Mam 124zł na koncie,normalnie wypłata by była za 20dni ale zwolnili mnie z pracy za to że wziąłem wolne po pogrzebie. Szef to pajac a to był typowy januszex. Dostane tylko wyrównanie 350zł. Za tydzien mam opłacic czyns,nie mam za co jesc i niedlugo nie bede miał gdzie mieszkac. Przyjaciół od których moge pozyczyc tez nie mam. Groteskowa sytuacja,zdechne chyba w przeciągu nastepnego miesaca. Próbowałem szukac pracy ale nikt mi nie da zaliczki,nigdzie w tydzien nie zarobie tyle zeby spłacic czynsz i jesc jescze i miec czas zyc. Zadnych ofert z dniówkami nie ma. Mógłbym nawet przewalac gruz 12h dziennie. #!$%@? jest to życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania jakie miasto?

Też czuje bajta ale odpiszę;

Jeśli miasto to tygodniówki ma Uber, ulotkarze, ńa budowie pewnie też do dogadania ;)

Jeśli poza miastem... No to robi się problem, bo trzeba jednak dojechać do danej pracy a to kosztuje.

Kostka brukowa to dobra opcja, ogólnie budowlanka - tam biorą większość osób, na parę dni na probę później już na stałe. Większość po tych paru dniach odchodzi bo budowlanka to jednak budowlanka.
Czynsz przesuń na później, dogadaj się że pogrzeb że czekasz na zwrot z zasiłku pogrzebowego. Sprawdz co możesz sprzedać na szybko. Lombard się nie opłaca. Wystawiasz coś w najniższej cenie w porównaniu do innych oferty i w kilka dni możesz coś opchnąć. Szukaj na OLX pracy na budowie przy sprzątaniu.