Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na 2 tygodnie spotykam się z panną ze średniej półki cenowej.
Nigdy nie korzystałem z luksusowych panien, najwięcej na co się szarpnąłem to 800-1000 i byłem zawiedziony.
Cena w moim odczuciu jest sztucznie napompowana i jest wprost proporcjonalna do wysokiego ego panny.
Za 400 ma się już dziewczynę finansowo niedostępną dla hołoty i szwagrów, przyjmującą w komfortowych warunkach.

Do meritum. Poznałem uroczą 21 latkę i od dłuższego czasu regularnie spotykam się z nią.
Bardzo mi odpowiada, dba o higienę.


Jak sobie rozmawiamy, to ma zazwyczaj 2 klientów dziennie, w weekend do 4. Ogólnie wspaniała panna.

Ostatni raz była cicha, małomówna. Siniaki. W trakcie zorientowałem się, że ma ukruszoną dwójkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W końcu przyznała się, że trafił się jej klient zwyrol, który nie respektował jej zasad i był brutalny.
Jako regularny i sympatyczny jej klient dostałem ofertę zmiany warunków spotkań.

Ponosiłbym koszt 2,5x wyższy, ale miałbym dowolną w granicach rozsądku ilość spotkań (powiedzmy 2x w tygodniu)+możliwosci spotkań neutralnych półgratis (płaciłbym za teatr czy bilet do klubu jeśli chcialbym rozerwać się poprzez taniec).Oprócz mnie podobną ofertę dostało jeszcze dwóch panów (jak rozumiem, równie dla niej miłych jak ja) i jeśli każdy z nas się by zaakceptował, to znika z rynku, zmienia telefon i adres i byłaby na taką wyłączność.

Zastanawiam się.

#callgirl #warszawa #trudnywybor #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 157
Dokładnie. xD Tyle warte te #!$%@? "hehe, ja tam idę na dziwki, nie będę odstawiał szajsu żeby poruchać, hehe i tak taniej wychodzi". Jeszcze potańczyć z nią pójdzie.


@Yukio_Mishima: bo OP to beta w #!$%@?. Albo chodzisz na dziwki i niedługo później od nich wychodzisz, albo jednak chcesz się bawić w jakieś gowno typu randki i teatr XD.

obrzydliwe, ty i ona ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@
racjonalnydoradca: ta suka cie ebie na kase. a na serio to daj spokój 2,5 wyzsza cena a pozniej sie dowiesz ze granica rozsadku to max 2 spotkania bo ona ma swoje zainteresowania itp. jesteś dla niej kontrahentem a nie kumplem. btw po co się z nią spotykać neutralnie? zasponsorować jej jedzenie? obyś trolował. jak się okaże, że możesz korzystać np.3 razy w tygodniu to może i się opłaca bo masz lepszą
OP: @gansevudei:
A co jest w nas obrzydliwego?
- jest ładna / śliczna
- oraz kulturę bycia
Jestem po rozwodzie za porozumieniem stron, nie mam dzieci. Choć gdybym był mściwym czy zazdrosnym, to moja ex opuściła mnie dla innego.
Mam zwyczajne potrzeby jak większość mężczyzn w moim wieku.
Cóż więc miałbym zrobić? Pewnie najlepiej znaleźć bezdzietną rozwódkę 30-35 i próbować szczęścia?

To ja wolę przyjemności i sympatię miłej panny, która
To ty naprawdę myślisz, że wygląda to tak, że się w progu mijam z innymi klientami?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, to tylko taka hiperbola. Co nie zmienia faktu że się wymieniasz z innymi fagasami kobietą i robicie ją na zmianę (choćby i jeden koleś na jeden dzień), co mnie po prostu brzydzi. Jest różnica między "miałam przed tobą X facetów", a "obok ciebie, na zmianę rucham się jeszcze z X gości".

Akurat z
@Yukio_Mishima: po #!$%@? się zastanawiać kto ją jeszcze obraca? Ważne, żeby była czysta po prostu. W domyśle u prostytutki interesuje cię tylko seks z nią, nic więcej. Nie ma znaczenia, czy jej się to podoba, kto ruchał ją wcześniej i ile razy, ważne, żeby robiła co należy i była czysta. Jaka różnica czy ruchała się z kimś dzisiaj rano, a ja przychodzę wieczorem, czy ruchała się z kimś pięć dni temu?