Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z moją dziewczyną od pół roku, regularnie się kochamy, jednak jest to najczęściej schematyczne:

- gra wstępną, pieszczoty
- lodzik, mineta lub 69
- potem misjonarz lub na pieska

Z tego co wiem mój różowy nigdy nie miał ze mną orgazmu i to mnie boli.

Niby mówi że jest ze mną jej dobrze się chce się bardziej starać. Nie ukrywam też że ona ma większe doświadczenie z mężczyznami, natomiast ja mam doświadczenie tylko z nią.

Chciałbym urozmaicić nasze życie seksualne. Na razie wole odpuścić gadżety erotyczne. Chciałbym się podszkolić w seksach.

Chce wprowadzić nowe techniki i pozycję seksualne. Skąd czerpać wiedzę o seksie, pozycjach, jak zrobić dobrze minete i stymulowac kobietę? Chciałbym dać jej orgazm i wyjść ze schematu, próbować nowych pozycji, tylko nie wiem skad brać wiedzę...

Bardzo proszę was o rady i informacje gdzie szukać takiej wiedzy :)

#seks #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem z moją dziewczyną od pół rok...

źródło: comment_qvqrI6XmbGjGahM3IFMrISX0ORglvjXn.jpg

Pobierz
  • 15
Bardzo proszę was o rady i informacje gdzie szukać takiej wiedzy :)


@AnonimoweMirkoWyznania: Masz do dyspozycji tematyczne strony internetowe, fora, książki, a postanowiłeś zapytać na portalu, gdzie połowa użytkowników widziała nagą kobietę jedynie w jpg? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tego co wiem mój różowy nigdy nie miał ze mną orgazmu i to mnie boli.


@AnonimoweMirkoWyznania: Boli niepotrzebnie. Kobiety mają na ogół inne podejście do sprawy
@AnonimoweMirkoWyznania: podpowiem: nie z kolorowych pisemek i rownie kolorowych portali, gdzie wysrywy pisza na podstawie zazwyczaj swoich wyobrazen 20-paroletnie dzieci bez doswiadczenia czy gowno-eksperci. Mozesz na ten temat znalezc (nierzadko ilustrowane, np. Atlas Seksu Analnego bodajze kiedys widzialem) materialy na ten temat zarowno w ksiegarniachh jak i necie. Co nie zmienia faktu, ze zadna ksiazka nie zrobi z Ciebie Don Juana - najprostsza droga kolezko? Spytaj ja czego chciala by sprobowac.
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie ty musisz sie podszkolić. To kobieta ma zadbać o to by mieć orgazm i powiedzieć ci co robić by go dostała. Orgazm to podwyższone napięcie seksualne. Oczywiście można to sprawić mechanicznie tzn drażniąc odpowiednie miejsca, odpowiednio długo w odpowiedni sposób jednak kobieta musi być w tym czasie podniecona.
Nie napisałeś zbyt wiele. np czy rozmawiacie co dokładnie sprawia jej przyjemnośc i jak długo masz to robić, czy ona