Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam was, z tej strony dawny @marcelinnagontek dzisiaj chciałbym wam napisać jak to jest mieć zespół Aspergera. Nawet nie wiecie jakie to jest trudne... Bardzo często nie rozumiem komend jakie do mnie ludzie mówią, wyglądam wtedy jakbym był głuchy. Nie jestem wtedy oczywiście głuchy tylko jedynie jestem zamyślony a my autyści tak mamy że jak się taki człowiek zamyśli to nic nie słyszy dookoła, nie raz dostałem za to opierdziel że nie słucham specjalnie i złośliwie rzekomo. Boje się ludzi, to niestety jest bardzo obciążające. Szczególnie się boję ludzi wyższych i umięśnionych, albo pięknych dziewczyn, jednych się boje z powodu myślenia że zostanę pobity a u drugiej grupy boje się odrzucenia. Mam obsesje na punkcie historii i języków, ciągle o tym mówię przez to jestem uznawany za nudziarza i niegroźnego dziwaka, z nikim prawie że nie mogę porozmawiać każdy ma gdzieś moje myśli i słowa, dla każdego liczy się tylko to czy się nadaje do posłuchu czy nie. Nie? To wypad! Kolejna obsesja to wspomnienia, dużo wspominam, szczególnie moje wczesne dzieciństwo gdzie mój przegryw się zaczynał i pogłębiał i teraz już dawno osiągnąłem apogeum przegrywu i już nic mnie nie czeka, tylko ból i cierpienie psychiczne spowodowane traumami z dzieciństwa (nie chce mi się ich pisać). Kolejna moja wada spowodowana Zespołem Aspergera jest chorobliwa nieufność ludziom jak widuję jakąś miłą i ładną niewiastę to odczuwam taką dziwną nieufność że ona na pewno nie jest dziewicą i odbywa stosunki płciowe z samcami alfa, jak widzę starego człowieka to od razu mam myśli że ta starsza pani, albo starszy pan są tak polaccy i wredni co moja babcia, jak widzę jakiegoś postawnego męża to od razu mam myśli że to jakiś patus co bije i kradnie i pije. Kolejna moja rzecz nadwrażliwość na bodźce straszne boje się raka, może to dlatego że moja matka na to zmarła, boje się wdychać dym papierosowy i jak ktoś koło mnie pali to nie oddycham i uciekam, boję się też czerniaka więc staram się jak najdelikatniej drapać po skórze, balsamować i polewać wodą utlenioną co jakiś czas skórę, boje się być szczerbaty więc myje często zęby i płukam płynem do płukania zębów, boje się też wybić sobie zęby więc ich nie dotykam, wiem to chore co napisałem, jestem stracony...

Pozdrawiam @Mescuda a niech mu będzie.

#przegryw #stulejacontent #twnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9