Wpis z mikrobloga

4987255 - 1800 = 4985455

Witam,

Miało być 2600 w zaplanowanym treningu, ale niestety, ludzki brak kultury nie zna granic. Po pierwsze, była nawałnica dziś ludzi na basenie, nie wiem, trzeźwa środa czy jaki ciul, ale ok, cieszę się, że ludzie pływają, bo to zdrowe, ale do cholery, jak można być takim ślepcem co nie widzi, że ktoś rozpędzony dopływa do końca długości i jak na złość odpala swój styl dowolny ala topielec w zimnej wiśle i trzeba hamować, po drugie po zwróceniu uwagi i poinstruowania głupca, że w Polsce obowiązuje ruch prawo stronny a nie ŚRODKOWY, usłyszałem "zapłaciłem za bilet to pływam jak chce" (XD) no ok, odpaliłem delfina lekko przytopiłem klienta to uciekł, zaraz weszła BABA i pływa na plecach oburącz na środku toru, (wszystkie inne tory przeludnione po 6 osob) i po tym wszystkim normalnie zrezygnowałem z dzisiejszej sesji treningowej. Chyba wolałbym wnieść 60 worków betonu na 4 piętro niż użerać się z tymi ludźmi.

Pozdrawiam serdecznie

#plywajzwykopem #ruszrzeszow #pdk

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 2
@ciemnosc_wszystko_zgasi: dlatego staram się ugadać z ratownikami "szybki tor" gdzie wygwizdują jak ktoś, kto nie rozumie jak działa pływalnia, wchodzi na tor. Współczuję ludziom, którzy muszą się z czymś takim użerać. Raz jakaś pani z toru obok spieła się do mnie, na sportowym basenie, że chlapie jej na włosy xD tak, basen rekreacyjny był obok
zapłaciłem za bilet to pływam jak chce


@ciemnosc_wszystko_zgasi: typowy janusz z bloku - "płacę czynsz w terminie to mogę #!$%@?ć muzykie o czeciej rano"

inna sprawa że takie rzeczy powinieneś móc znaleźć w regulaminie pływalni i na to się powołuj - u nas to jest nawet ten sam punkt który sankcjonuje też istnienie torów szybkich i wolnych.

i uważaj też bo zaraz zlecą się wypokowe pływoki pokroju @nikifor i obrzucą Cię