Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kochać czy ruchać?

Piszę tutaj, bo laska z którą kręcę nie ma konta ale i tak stalkuje mój profil xD
Do tej pory byłem bardzo nieśmiały, dlatego #prawik #przegryw here. Teraz zacząłem spotykać się z dziewczynami, zagadywać i bardzo łatwo idzie to i szybko zyskuję zainteresowanie. Z jedną dziewczyną byłem na 3 randkach i ona chce związku ze mną, jeszcze jedna randka i jestem w stanie zakochać się ʕʔ dodam że dziewczyna świetna i chętnie spędziłbym z nią resztę życia. Ale problem, który mnie zadręcza to wspomniane wcześniej bycie prawiczkiem. Zastanawiam się czy warto przeciągać wchodzenie w relację z tą fajną dziewczyną tylko dlatego by pobawić się i popróbować jak to jest z innymi dziewczynami. Doradźcie coś czy warto czy brać tą jedyną, póki jest chętna na związek czy szaleć z innymi. (,)

Ja mam 25 lat, ona 23 i też nie ma dużego doświadczenia w związkach.

#tinder #badoo #zwiazki #wygryw #rozowepaski #seks #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ale że sam seks nie daje szczęścia to niech op wie.
Za to jak uprawiasz seks z kimś, kogo naprawdę kochasz, to może Ci wyjść 1/10, a i tak będziesz zachwycony.
Z resztą, może cię to zaskoczy, ale nawet w świeżo upieczonym małżeństwie ciśnienie na seks jest najczęściej tylko na początku, tj zaraz zaraz po ślubie. A potem wchodzi po prostu rutyna, nie da się codziennie walić zamiast chodzić do
@AnonimoweMirkoWyznania: co Ci moge powiedziec. sam nie wiesz czego chcesz, wysoce prawdopodobne, ze po jakims czasie bedziesz chcial sprobowac jak to jest z kims innym. z drugiej strony nie jest pewne ze zwiazek wypali, zwlaszcza ze nie masz doswiadczenia w zwiazku, ona tez nie wiec bedziecie tylko #!$%@? i sie na siebie #!$%@?. ale znowu nie zdobedziesz doswiadczenia "zwiazkowego" nie ladujac sie w zwiazek. ja bym weszla w ten zwiazek bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego nie warto wchodzić w związek z przegrywami. Znajdzie taki fajną dziewczynę, nagle mu wzrośnie pewność siebie i będzie lepiej rozmawiał z innymi kobietami, będzie myślał że może mieć każdą, która z nim rozmawia i że jest nim zainteresowana. Ego wywalone w kosmos, chęć odbicia sobie zmarnowanych lat życia i elo od dzisiaj jestem chadem. Sama to przeżyłam, tylko jej nie rań ( ͡° ʖ̯ ͡°)