Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem w środę na speed datingu.

Jeśli ktoś nie wie co to - kilkanaście kobiet siedzi przy stolikach i po kolei faceci się do nich przysiadają, gadają przez parę minut i potem przechodzą do następnego stolika. Jak ci się ktoś spodoba to zaznaczasz na kartce. Potem organizatorzy zbierają te kartki i jeśli dwie osoby zaznaczyły siebie nawzajem to podają dane kontaktowe.

Zaznaczyłem, że każda kobieta mi się spodobała, bo w sumie czemu nie. No i wczoraj dostałem odpowiedź, że WSZYSTKIE kobiety mnie zaznaczyły :o Cztery z nich nawet od razu zadzwoniły i zaproponowały spotkanie.

Dzisiaj miałem pierwszą randkę z jedną z nich. I co się okazuje - laska w szoku, że miał na randkę przyjść kto inny. Krótki telefon i wychodzi na jaw, że organizatorom #!$%@?ły się numery uczestników i zamiast numeru jakiegoś typa laski dostały mój... A mnie w rzeczywistości nie wybrała żadna :( #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 32
CynicznaStara: @RubinWwa: Na szybkich randkach w Krakowie @aardwolf: poznal kobiete 10/10 mimo ze wczesniej 13 lat zadna go nie chciala. Moze to potwierdzic. Podobnie @wyjzprz2: nigdy nie mial kobiety mimo 33 lat i wlasnie na szybkich randkach poznal swoja pierwsza kobiete kilka tygodni temu. Wiec nie masz racji, to wlasnie najlepsze miejce do szukania dziewczyny.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: ja raz bylem z 5 lat temu i na 10 dziewczyn zaznaczylem jedna. Okazalo sie, ze ona mnie tez. Spotkalismy sie, bylo ciekawie. Zaproponowala kolejne spotkanie oraz zeby przyjsc na otwarcie jej wystawy. Przyszedlem, srutu tutu, zero reakcji, wiec mowie next i #!$%@? ja :) Jakie moje zdziwienie gdy tej samej nocy spotkalem ja idaca z chlopakiem za reke ktory dal jej jelen jeszcze bukiet roz :D Nigdy nie wolno