Wpis z mikrobloga

10409 + 304 = 10713

Chwalmy Pana za globalne ocieplenie, bo 300km w lutym to jeszcze nie grali...


Czyli #rowerowykrakow w składzie @Cymerek @ToroToro i Adrian pojechał spotkać się i pojeździć razem ze "Ślązakami" @Mortal84 @Arczi-S, @MordimerMadderdin i Marcinem. Zobaczyliśmy Pustynię Błędowską, zrobiliśmy trasę naprawdę solidnie w górę. Szczególnie jak na tę porę roku. Formy były różne, ale wszyscy szczęśliwie przeżyli. A skoro wracaliśmy do domu celowo przez Kleszczów, to znaczy, że Bóg nas opuścił i aż tak strasznie nie umieraliśmy. Na końcówce udało się jeszcze złapać pana @byczys, więc tym milej.

Start przy -1 stopniu, w ciągu dnia maks z 15, końcówka zero, taki urok nawet ciepłego lutego. Szczęśliwie kolana nie bolą, Achilles nawet też nie, tylko standardowo znów wystarczyła jedna jazda, żeby wróciła kontuzja czworobocznego przy karku. Ale morduję się z tym 5 lat, to i ten sezon będzie. Zapowiada się, że trochę pod #metaxynarowerze będziecie mieli do poczytania i pooglądania.

Strava

#rowerowyrownik #100km #200km #300km (nr 1)
metaxy - 10409 + 304 = 10713

 Chwalmy Pana za globalne ocieplenie, bo 300km w lutym...

źródło: comment_vRLwqI1FX8bEWKWyehOCFbgL2xXAAKY7.jpg

Pobierz
  • 24
brzmi intrygująco


@rozpa: Szykuj nogę, bo w nasze okolice też się wybieram niedługo. No i jakbyś miał chęć, to będziemy jechać do Lwowa ode mnie z Przybówki gdzieś w sezonie.
@metaxy: Już dawno obczaiłem Twoje plany na "Strava My Routes". Tą Varsovią 400 w moim przypadku byłbym zainteresowany, tylko zależy w jakim terminie to będzie bo noga jeszcze nie sprawdzona w "terenie".
mijaliśmy się na ścieżce rowerowej obok łęgu, z tym że ja biegałem i była to sobota :)


@walter21: To było się odezwać! I zagadać! Byle nie żadnym "usuń konto" tylko jakimś normalnym cześć jak cywilizowani ludzie.