Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spośrod całego mojego #!$%@? najgorszy jest chyba trądzik prawdopodobnie na tle nerwowym. Dopadają cię feelsy to na drugi dzien cała morda w pryszczach. Później patrzysz w lustro i depresja się pogłębia. Karuzela #!$%@?, której nikt nie zatrzyma. Nawet mój dermatolog po kilku antybiotykach które nic nie dały zalecił mi wybrać się do psychiatry. Ale nie mam siły. To mnie przerasta.

Osobiście nie znam nikogo kto po wbiciu 26lvla miałby taki ostry trądzik, znajomi też nie bo kiedyś jak zapytałem po pijaku to nastąpiło milczenie. Czasami nawet myśle że to jest gorsze niż inwalidztwo - jakbym nie miał ręki to przynajmniej miałbym rentę, litość i wsparcie ludzi. Przy mojej mordzie normictwo odwraca zwrok albo wyśmiewa nie zdając sobie sprawy jak straszna jest to choroba.

#przegryw #tradzik #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim dobra dieta, zero śmieci typu cukier, czekolady, nabiał, gluten. To jest najważniejsze, bo przyczyną trądziku są tak naprawdę jelita i problemy z trawieniem. W leczeniu pryszczy na twarzy dobrze pomaga wysokiej jakości olej z konopii z wysoką zawartością CBD, nie pamiętam nazwy, ale kosztuje on ok 200-400 ml za małą buteleczkę, aczkolwiek skład jest w 100% sprawdzony. Tańsze "odpowiedniki" nie działają, dlatego ze producenci często oszukują i skład