Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mimo ze mam zone i #gowniak to i tak czuje sie #przegryw i chce wyjechac na #filipiny na #podryw . Odpale tam #tinder i bede mial branie. Ile musze wziac #kredyt zeby tam a #azja rozpoczac nowe zycie. I chce sie tez dowiedziec jakjest tam z #wiza . To nie zaden #bajt ani #pasta . Baba mnie wkur... i nie chce na nia i bachora marnowac zycie .!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 21
@dleifteh: zbulwersowałam się! Człowiek dzieli się swoim marzeniem, ze tez by pojechał se na te Filipiny, a tu przyłazi jakis taki typ i pisze coś o bólu dupy Polek. Nawet słowem nie skomentowałam nastawienia gościa z wyznania. Chciałabym pojechać na Filipiny - to jest ból dupy? Tak wiec proszę o odwołanie swojego komentarza, bo jest totalnie nieuzasadnione.
@AnonimoweMirkoWyznania: koszt życia zależny od miejsca. w Manili normalne życie to ok 4k PLN, na prowincji pewnie taniej. Wizę turystyczną spokojnie przedłużasz. Z tego co się orientuje maksymalny pobyt to 3 lata, później musisz opuścić kraj na chociaż dzień. Koszt wizy licz ok 200 zł miesięcznie