Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ech,

jak ja nie nadaję się do życia na tym świecie.

24 lvl here, #niebieskipasek, #twnogf, #przegryw, #depresja, #dda.

Ale nie o to chodzi w tym poście, bo do wszystkiego można się przyzwyczaić. Bardziej chodzi mi o reakcję ludzi na powyższe.

No bo jak to dorosły facet a zachowuje się jak baba? Weź się w garść.
Jak to nie masz dziewczyny? Przecież połowa twoich rówieśników jest po ślubie i ma dzieci!
Nie chcesz mieć rodziny? A kto Ci na starość szklankę wody poda?!
Nie chodzisz do kościoła? Ty to w ogóle Polak jesteś?!
Kielicha nie wypijesz? A co na Islam cię przechrzcili?!

A poza tym do psychiatry chodzą tylko wariaci...( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #polska #janusze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja z tego co widzę, to ludzie są generalnie toksyczni, czy to starzy konserwatyści, czy młodzi postępowi ludzie, wszyscy są przesyceni egoizmem i coraz bardziej się od siebie alienują. Nie wiem czy tak zawsze było, czy to wynik czasów, czy to punkt widzenia - jestem generalnie outsiderem. Nie wiem też czy tak na całym świecie jest, czy tylko tutaj, bo nigdy nie przebywałem dłużej za granicą.
@sk4247022 @raeurel:
Tak jest w Polsce. Polecam wyjazd z Polski w kierunku szeroko pojętej Skandynawii.
Za granicą zachowuję się jak chcę, nie jestem po ślubie, nie mam dzieci, nie mam rodziny, nie chodzę do kościoła, piję piwo bezalkoholowe.
Do psychiatry chodzą tylko wariaci, pozostali wyjeżdżają z Polski.*

* nie jest to rozwiązanie uniwersalne (dla każdego i na każdą okazję), ale jest lepiej