Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomóżcie, zostałem oskarżony o bycie faszystą!

Zaczęło się niewinnie, niedzielny poranek, sprawdzanie co tam ciekawego w social media, przegląd memów na Facebooku, obczajenie Instagrama, dzień jak co dzień - chciałoby się powiedzieć - otóż nie tym razem.

Przyznaję, zdarza mi się lajkować zdjęcia randomowych loszek na Ig, nie za często, ale zdarza, szczególnie w przypadku wysokiej wartości estetycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pech chciał, że kierując się estetyką dokonałem fatalnego wyboru i polajkowałem zdjęcie jednej z dobrze zapowiadających się działaczek ruch pro life i ONR. Niestety, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że moja pozornie błaha, internetowa aktywność będzie miała swoje konsekwencje. Otóż w dzień parady równości prężnie działająca siatka internetowa LGBTQWERTY dopadła mnie, a jedna z członkiń tej niewybrednej społeczności, będąca jednocześnie feministką i zwolenniczką miłościwie nam bolszewikującej, do Sejmu niewchodzącej, subwencję pobierającej partii Razem oraz prywatnie moją znajomą, postanowiła mnie rozliczyć za mój odrażający akt aprobaty w kierunku brunatnej siły. Napisała do mnie kilka wiadomości, w których nie kryła swojego oburzenia tym, że polubiłem zdjęcie osoby, która chwali się swoją "aryjską urodą, nienawidzi czarnych i rzuca hasłami WHITE POWER". Po tak srogiej reprymendzie na moje propagowanie faszyzmu, rasizmu i w ogóle naziolstwo over 9000 poczułem się jakby ktoś mi domalował markerem wąsik akwarelisty, tylko że zamiast zostać pociesznym praśmieszkiem a'la Charlie Chaplin, zostałem zrównany z nacjololo z ONR ( ͡° ʖ̯ ͡°). Generalnie lubię każde skrajne środowisko z powodu, że są to świetne źródła wszelkiego rodzaju memów i zabawnych filmików w internecie ale poza walorami humorystycznymi nie widzę w nich niczego pozytywnego. Tym bardziej, że sam jestem wolnościowcem, więc cenię sobie swoją niezależność jako jednostki cieszącej się swoim politycznym zrównoważeniem podczas gdy Rakłem i ONR obrzucają się gównem a ja mogę sobie z tego śmieszkować z wysokości swojej piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡) Niemniej jednak, wepchnięcie mnie do jednego wora z jedną bądź drugą stroną konfliktu jest trochę uwłaczające, w szczególności, że Razem i ONR to dwie strony tej samej monety - #!$%@? monety po hiperinflacji.

I tak o to ja, obserwator życia politycznego wszystkich gównopodmiotów z pobudek memologicznych, zostałem zamieciony na daleką prawicę jako naziol ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niech Żaba Pepe ma mnie w swojej opiece...

#logikarozowychpaskow #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #feminazizm #razem #polityka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, pomóżcie, zostałem oskarżony...
źródło: comment_OxKVmZE7ZRjHADwdLJaH79Y98CleojpH.jpg
  • 5