Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niepopularnaopinia
Dotknęła moją rodzinę i mnie #dobrazmiana i piszę to bez ironii
Po ostatnim zatrzymaniu łebków od narkotyków nikt nie przyszedł pobrać "za ochronę" warsztatu mojego ojca.
Mam nadzieję, i życzę sobie tego, by tak już zostało. Dziękuję panie Ziobro.
(na razie anonimowo, ale jeśli dano nam spokój na stałe - zrobię wpis z własnego konta)

#przestepczosc #wolomin #marki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 15
OP: @debustrol:
@Jowanka:

Ziobro jako Prokuratorowi Generalnemu, ale rozumiem, że bardziej na miejscu byłoby Błaszczakowi czy jakiemuś innemu miniostrowi.
Nie twierdzę wcale bym ZIobro ich wyłapał.

W takim razie #dobrazmiana bo policja zaczęła działać. Nie działała od 1993r w naszym przypadku, w tym także przez 2 lat rządów pierwszego pisu, 8 lat rządów platformy i kolejne 2 lat rządow pisu. Być może jakieś dzialania operacyjne zaczęto za platformy -
: Dlatego że odczułem dobrą zmianę w jednym, ale to w jednym aspekcie, ale w bardzo ważnym dla mojego ojca, matki, rodziny - dlatego miałby mi ktoś płacić za wpis?


@AnonimoweMirkoWyznania: sorry, ale lata 90. skończyły się prawie 20 lat temu i ciężko mi uwierzyć, że jakieś łepki przychodziły do warsztatu ojca po haracz za ochronę, a ojciec nie nagrał ich i nie zgłosił tego na policję.