Wpis z mikrobloga

Najbliższe dwa odcinki które wrzucę będą niestety w słabszej jakości obrazu - niestety kasety VHS tak miały i nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Przepraszam za tą sytuację, ale odcinki w dalszym ciągu stanowią jakąś wartość, temu je wam wrzucam :) Po 10 minucie obraz ulega poprawie.
Dzisiaj w Magazynie będzie o sprawie zabójstwa Barbary Wocławskiej z Urzejowic, a także o kradzieży w kościele w Sianowie.
Wołam plusujących ostatni wpis z odcinkiem.
#mk997

maxciekpl - Najbliższe dwa odcinki które wrzucę będą niestety w słabszej jakości obra...
  • 7
Nie wiem, czy to kwestia reżysera, czy naprawdę tak było w tym przypadku, ale to podejście matki do zgwałconej Barbary jest straszne. Bardziej koncentruje się na tym, że będzie wstyd we wsi niż na wykryciu sprawców i pomocy córce. Choć, patrząc na datę, tak mogło być.
@jakkolwiekbyniebylo: Czlowieku, przeciez to tylko rekonstrukcja filmowa do ktorej wstawiono fikcyjne dialogi, a Ty na tej podstawie wyciagasz wnioski na temat charakteru matki. Rodziny mialy czasem zal do Fajbusiewicza wlasnie za takie numery w rekonstrukcjach.