Wpis z mikrobloga

#wojsko #bekazpodludzi #pracbaza #truestory

Ludzie to są jebnieci. Byłem dzisiaj na budowie, której jestem wykonawcą, costam popatrzeć, bo się inwestorowi nie podoba. Z ramienia inwestora był Jacek, facet po 40 i znam go już wiele lat, bo branża wąska i razem studiowaliśmy, tylko on parę roczników wyżej. Parę piwek zrobiliśmy na studiach i po też.

No więc ja tu patrzę jak drenaż jest zrobiony, myśląc jak tu dogodzić inwestorom i nie zapłacić za dużo. A Jacek mierzy ludzi na ulicy, widać, że mu się nudzi. I nagle wypala

Patrz zobacz jak chodza ci młodzi faceci jak cioty!


Spojrzałem, a tam trzech szczypiorkow, może z 18 lat, chudzi, w rurkach, gole kostki etc. Wzruszyłem ramionami bo #!$%@? mocno jak się kto ubiera. Ale Jaca nie daje za wygraną

Powinni przywrócić obowiązkowa służbę wojskową, jak za naszych czasów, to zaraz by im jaja wyrosły!


Ja w tym momencie xDDDDDD.

Jacek #!$%@? ty amnezji dostałeś?! xD sam żeś po studiach w żółte papiery uciekał, bo ci się wakacyjnego przeszkolenia nie chciało zrobić xDD co ty #!$%@?. To ja #!$%@? przed studiami służbę, gdy ty na VHSie oglądałeś Rambo xDD


Coś tam mruczał tylko, że nie o to chodzi. xD no #!$%@?, to już szczyt koleś co nosił długie włosy, pancur pierwszy krzyczał #!$%@?ć wojsko,a jak mu dodać 20 lat to by innych wysyłał xDD
  • 15
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: też uciekałem wtedy przed wojskiem ale teraz w sumie stwierdzam, że nie było by tak źle. Trochę by się pobiegało, postrzelało, kolegów poznało. Takie wakacje z możliwością wyrobienia kondychy, zrobienia prawka na ciężarówki, nowych znajomości.
  • Odpowiedz
@jabl: teraz to się ma życie, kredyt, rachunki. Jakby mi płacili pensje co mam teraz to bym poszedł bez problemu ale teraz żeby iść na rok dwa lata to nie da rady. Długi bym miał ogromne.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Właśnie, te Janusze zawsze tak pie*dolą o wojsku, a prawda taka że jakby ich siłą z domu nie wrzucili w kamasze to by nie poszli, bo unikali służby jak ognia. Teraz zgrywają kozaków, bo odbębnili i już nigdy tam nie wrócą. A jakby ich przysłali karty powołania na ćwiczenia rezerwy, to zaraz by ich w kręgosłupie strzykało, tamtego by stawy bolały, a trzeci by nagle za granicę pojechał na
  • Odpowiedz
  • 16
@ethics To, że ludzie teraz ubierają się tak a nie inaczej to nie zasługa braku wojska. Wtedy poprostu nie było takich ciuchów i wszyscy chodzili w rozciągnietych swetrach... W filmie "Dzień Świra", ojciec też nie był zadowolony z modnego na tamte czasy ubioru, który nie był rurkami, a luźnym spodniami i pomarańczową kurtką... To nie wojsko wpływa na styl ubioru i życia, a mass media i inne poradniki internetowe ;)
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Poruszyłes bardzo ważny temat amnezji straczej. To sie rozpoczyna mniej więcej od 30-tki i taki delikwent zupełnie zapomina co sam odpierdzielał. Mysle że jest to spowodowane presja społeczna że starszy to musi mieć autorytet,musi byc mondrzejszy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Sam mam 30+ ale jak patrze na tych "dziadów" moich
  • Odpowiedz