Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja matka dostawała nieźle w kość od swojej teściowej, była posądzana o rzeczy których nie zrobiła. Szkoda mi jej było. Minęły 2 dekady, znalazłem różową i moja matka teraz zachowuje się dokładnie tak jak jej teściowa wobec niej, a to jej nie pasuje że moja różowa ma tylko 2 zdjęcia na fb ze mną, a to że co 2-3 weekend jest u rodziny, bo pewnie ma tam kochanka itd. Żyje tymi durnymi serialami i myśli że życie tak wygląda... mam jeszcze 2 braci więc będzie się działo... mam nadzieję że ja nie będę taki dla swojej synowej/zięcia.
#zwiazki #tesciowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: mam nadzieję, że wiesz, że musisz ogarniać mamusię, a nie kłaść uszy po sobie i czekać aż się ułoży albo liczyć na to, że biedna dziewczyna będzie to cierpliwie znosić. Rodzice są odpowiedzialni za dzieci, a potem dzieci za rodziców. Twoja kobieta zawsze będzie na przegranej pozycji w tej wojnie, więc albo jej pomożesz, albo zmienisz jej życie w piekło... na jakiś czas, bo mam nadzieję, że się nie da
xqwzts: Powiem Ci, że będziesz miał ciężo.
Moja matka zachowywała się tak samo. Nie od razu, przez 4 lata związku było ok, zaczęło się przed ślubem. A to jakieś dogryzanie, a to mącenie mi w głowie. Stała się zazdrosna o teściów, zaczęła siać ferment. Po ślubie już tylko gorzej. Pytałem wielokrotnie co się dzieje, prosiłem żeby mi powiedziała dlaczego jest taka nieufna, dlaczego wymyśla rzeczy które nie miały miejsca to obracała