Wpis z mikrobloga

Przed Wami prezentacja kandydatek, podział na grupy i zasady w fazie grupowej w #misswawelu
Mamy trzy grupy, dlatego do ćwierćfinałow awansuja bohaterki z 1 i 2 miejsc w grupach, oraz 2 najlepsze z trzecich miejsc (decydować będzie suma uzyskanych punktów, w fazie grupowej)
W fazie grupowej codziennie po dwa pojedynki, w których głosować będziemy na ładniejsza w każdym z nich.
------
Prezentacje Kandydatek czas zacząć:
1. Aldona Anna Giedyminówna - Królowa Polski, której urody nie docenia Kazimierz dobierający się do dwórek swojej żony. Może Wy bardziej od Kazimierza docenicie jej urode? #bojowkamartybryly

2. Cudka - Zdecydowana faworytka tych wyborów. Każdy spod tagu serialu wie, że tak naprawdę ani Niemierza, ani Król Kazimierz nie mogą jej posiąść na zawsze, ponieważ ona należy do @Polish_Lewak

3. Jagna - Córka Kasztelana Krakowskiego, która woli Erazmusa, od wielkiego rycerza Pełki. Mądra i oczytana, ale czy równie piękna? Przekonamy się!

4. Elżbieta Łokietkówna - Królowa Węgier, siostra Kazimierza. Starsza od większości swoich konkurentek, ale na pewno nie bez szans! #bojowkakasiczapli

5. Gabija - Litwińska kucharka, z którą sympatyzuje wiekszość fanów serialu, ale czy da radę powalczyć w wyborach miss?


6. Egle - Litewska dwórka Królowej Anny. Lubicie rude nie?

7. Rozalia - Przekupka krakowska, która niestety spaliła się w swojej chacie. Mam nadzieje, że nie zdążyła kupić Waszych głosów!

8. Helena - co tu dużo pisać. Po prostu jebnięta Helenka

9. Małgorzata - Nowa bohaterka w serialu, która wstępnie zawiodła. Liczyliśmy na kolejną petardę dla Kazimierza

10. Halszka - żona Mikołaja Ligezy. Niepozorna, ale uwikłana w wiele spraw na Wawelu

11. Baśka Dunin - Twarda babka i wiem, że ma tu swoich fanów. Więc do dzieła!

12. Machna - Znana z zaciągnięcia Kazimierza do łoża i swojej nieprzeciętnej urody.

Jutro 1 kolejka grupy A!

Wołam plusujących poprzedni wpis:
@Dorciqch @kebabinho_shoty @Karakan_yeabunny @Dambibi @Infrass @Trajforce

#koronakrolow #misswawelu
Pobierz panpikuss - Przed Wami prezentacja kandydatek, podział na grupy i zasady w fazie grup...
źródło: comment_4ZOxfHZeIjBLBnXB7QMmbA1SVJJcVTDm.jpg
  • 4