Wpis z mikrobloga

Po 3 tygodniach (22 dniach) otrzymałem odpowiedź z Centrum Informacyjnego Rządu w sprawie zespołu badającego kwestię m.in kryptowalut, jaki zwołał Premier Morawiecki na początku tego roku. Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca. Ot biurwokracja _

W odpowiedzi na poniższe zapytanie uprzejmie wyjaśniam, że na polecenie Pana Premiera prace grupy roboczej do spraw analizy istotnych zagrożeń bezpieczeństwa oraz interesów konsumentów i państwa w sferze gospodarczej i finansowej są koordynowane przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Aby uzyskać więcej informacji, sugerujemy zwrócić się do UOKiK.

 Z poważaniem,
AGNIESZKA KOWALSKA
główny specjalista
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW

Tym samym zabawę w znalezienie efektów prac zespołu (który otrzymał juz 4 nazwę) zaczynamy od nowa. Napisałem już do UOKiK.

Czas oczekiwania na odpowiedź przegryzę, ale równocześnie tyle ile czekałem tyle trwa opóźnienie w przedstawieniu efektów tego "zespołu".

Wołam osoby z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/30627267/orientuje-sie-ktos-co-z-ta-komisja-morawieckiego-w/

#kryptowaluty

@Qiudo @bitcoholik @SoulShredder @2564 @WeselnyGiermek00 @wojcir @janusz_z_krakowa @RR_Woda
  • 6
@2564: dobrze było by po prostu wiedzieć co oficjalnie na szczeblu administracyjnym/rządowym myśli się o kryptowalutach i w razie potrzeby móc skierować się/swoje działania gdzie indziej.