Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, według nas, promocje

dzisiejszy wpis zaczniemy od #banggood

LINK - Xiaomi Redmi Note 5 Global Version 5.99 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 636 za
$232.99

LINK - Latarka LED #blitzwolf BW-ET1 XP-L V6 600LM + Extension Tube for 2xAA za
$16.77

LINK - Xiaomi Mi A1 4GB RAM 64GB ROM za $187.09 <-- najniższa cena za ten model w tym roku na Banggood

LINK - Kamera samochodowa XIAOMI #70mai Smart Car #dvr 1080P 130 Degree Wide Angle Sony Sensor Voice Control za
$39.99

LINK - #letv #leeco Le Pro3 Elite X722 5.5-inch 4GB RAM 32GB ROM Snapdragon 820 za
$159.99

LINK - #xiaomi Mi 5s Mi5s Plus 5.7 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 821 za $241.99 <-- tak tanio na Banggood jeszcze nie było!

LINK - FIMI X1BH Xiaomi Mi 4K Drone Handheld Gimbal za
$56.09

LINK - Metalowy power bank Xiaomi ZMI Space QPB60 6000mAh za
$64.99

z #cafago

LINK - ezcap #usb Cassette Converter Tape-to-MP3 za
$13.99

z #gamiss

LINK - Organizer łazienkowy Toilet Paper Towel Storage Box za
$9.69

LINK - Ładowarka bezprzewodowa Minismile Ultra-thin Qi Standard Wireless Charger za
$4.99

z #joybuy czyli dawne #jd

LINK - Lampka LED MI Xiaomi COOWOO U1 LED English Version za $19.99

z #rosegal

LINK - Endoskop 3.5m Mini Android Endoscope with Waterproof IP67 za $3.88**

#tomtop

LINK - Mapa zdrapka Scratch World Map Travel Edition Original 42 * 30cm za $2.99

LINK - Elektroniczny ciśnieniomierz do opon Digital Tire Pressure Gauge 0-100PSI BAR KPA Kg/cm² za $6.99

i na koniec #zapals

**LINK - Słuchawki z USB Type-C Stereo In-ear Earphones Headphones za $0.69**

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
Cebulowa grupa na FACEBOOKu
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
Pobierz
źródło: comment_KqqEg6brmT8weMpLSKj5Rqp367OJRId0.jpg
  • 21
Wołam zainteresowanych (394) z listy CebuloWołaj
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @cebula_online @ChineseMobilePhones @#!$%@? @Mollo @Pijokot @vwolfi @Pjotsze @PurpleHaze @downinthedumps @KrystianEuropejski @masterhak2 @Mato @dindon1234 @paciks @ptaaq @Frexor @ktosilla @hoop @matiwoj11 @AH2V2 @Rysiu1923 @kldsk @Brajan_Kowalski @Dowluk @emtei @domi122 @dar @Pallazo @remi13 @Spiszka @Piw_Benzyna @johnny-oio @yunantea @StayAlive @Dany74 @Janocha @pepone @nihil_novi @DK13 @gorush @Irydi0n @demoos @
@kamil996: Prioryty Direct Mail, European Direct Mail i niedawno wprowadzili rejestrowane z ubezpieczeniem od VAT. Ta ostatnia jest dopiero przez nas testowana. Na razie przyszedł jeden telefon w 14 dni belgian postem ale nie trafił na VAT więc nie wiemy jak z odzyskaniem kasy sprawa wygląda.
@kamil996: Wykupienie ubezpieczenia od VAT - 100% zwrotu przy zakupie do $100, powyżej tej kwoty 50%. Albo wysyłka PDM, zmniejsza ryzyko opłat. Właśnie wysłałam odpowiedzi, z wymaganymi dokumentami, na dwa listy do UC w Poznaniu. Telefony były wysłane PDM, ale z LX na początku listu. Przynajmniej kilka innych osób, w ostatnich dniach to dopadło. Wcześniej przez ponad pół roku był "spokój", przesyłki dochodziły bez VAT.
@cebula_online: Niedawno spadły ceny PDM. Banggood najwyraźniej wziął innego pośrednika, do tej usługi - holenderski Global Express. Stąd "zgrzyty". Niebawem powinno wrócić wszystko do normy, czyli trzeba będzie mieć sporego pecha aby wpłacić do budżetu pieniążka( ͡° ͜ʖ ͡°)
@schreder koszt ubezpieczenia od opłat jest widoczny w koszyku, przy finalizacji zamówienia. Tak samo jak w przypadku PDM , są to różne kwoty. Stałą kwotę tego ubezpieczenia od